Sort by
Sort by

Харчова цінність наших продуктів

Система Nestlé Nutritional Profiling була розроблена для оцінки поживної цінності харчових продуктів і напоїв. Nestlé постійно оптимізує поживний склад продуктів через розробку продукції за допомогою цієї системи, яка поступово застосовується до нашого продуктового портфоліо в усьому світі з 2004 року.

Цукор

Оскільки ми прагнемо до постійного покращення поживної цінності продукції Nestlé, ми протягом багатьох років знижуємо вміст цукру. У період з 2000 по 2010 роки ми зменшили загальний вміст цукру у нашій продукції на 34%. Ця цифра базується на загальному обсязі цукру, який ми придбали, і нашому загальному обсязі продажів за цей 10-річний період.

У 2007 році ми ввели обов’язкову політику щодо постійного зниження рівня цукру, особливо в продуктах, які суттєво впливають на загальний обсяг споживання цукру. Це включає в себе комплексне харчування, закуски і напої, а також продукти, призначені в першу чергу для дітей, такі як сухі сніданки.

Ми використовуємо обмежену кількість підсолоджувачів, щоб зменшити вміст цукру і забезпечити солодкий смак, наприклад, в напоях, без шкоди для якості продукції, з дотриманням нормативних вимог або з урахуванням переваг споживачів.

Сіль

Lady tasting a sauce
ПОЖИВНА І СМАЧНА: Ми прагнемо до постійного поліпшення поживної цінності нашої продукції, забезпечуючи при цьому приємний смак.

Натрій є компонентом багатьох елементів у їжі, яку ми споживаємо. Сіль є основним джерелом натрію в нашому раціоні. Епідеміологічні дослідження пов’язують надмірне споживання натрію (або солі) з високим кров’яним тиском. Існують наукові докази на популяційному рівні, що зниження артеріального тиску за рахунок меншого споживання натрію (або солі) може знизити ризик передчасної смерті від серцево-судинних захворювань та інсульту, а також хвороби нирок.

У 2005 році в рамках нашого зобов’язання щодо постійного вдосконалення продуктів для поліпшення здоров’я споживачів, Nestlé представила політику для суттєвого зниження вмісту солі у своїй продукції. До кінця 2007 року ми знизили рівень солі в продуктах з високим вмістом солі на 10%. До кінця 2010 року ми знизили рівень солі до 75% від її кількості в оригінальних рецептах. Загалом ми скоротили використання солі у нашому портфоліо продуктів більш ніж на 12 000 метричних тонн протягом останніх 10 років.

Ми зобов’язалися не збільшувати рівень солі в нашій продукції, а також знижувати рівень солі в тій продукції, де це можливо.

Трансжирні кислоти (ТЖК)

З 1999 року ми дотримуємось політики, за якою при нормальному споживанні рівень ТЖК в наших продуктах не повинен перевищувати 3% від загального вмісту жиру в харчових продуктах, або 1% від щоденної норми спожитих калорій (відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я). Ми особливо наполягаємо на зменшенні рівнів ТЖК в продуктах для дітей і в продуктах, які містять високі рівні ТЖК, таких як супи, закуски, піца і готові страви.

ТЖК зустрічаються в природі в молочному жирі; залишається спірним, чи мають вони ті ж наслідки, що і ТЖК з рослинних масел. Таким чином, на молочний жир наша політика не розповсюджується. Для задоволення різних потреб у харчуванні, Nestlé пропонує знежирені, з низьким вмістом жиру і цільно-молочні продукти.

Насичений жир

Наша політика полягає в зниженні рівнів вмісту насичених жирних кислот там, де це можливо, а не в збільшенні кількості існуючих рівнів. Ми підтримуємо наукові досягнення в галузі рівнів харчових насичених жирних кислот і їхнього впливу на здоров’я.

Органічна їжа

В деяких країнах Nestlé, поряд зі звичайним асортиментом,пропонує органічні продукти за умови, що це має комерційний сенс і є можливим з технічної точки зору.

Твердження про користь для здоров’я

У багатьох країнах, перед виведенням продукції на ринок, усі твердження про користь для здоров’я повинні бути зареєстровані і схвалені місцевими органами влади. В інших країнах (наприклад, США і Європейському Союзі) ці процеси отримання офіційного дозволу стосуються тільки певних категорій продуктів харчування, зокрема, коли вони є новими або коли є твердження про їхню користь для здоров’я. Ми вважаємо, що всі твердження повинні бути науково обґрунтованими, і вітаємо правила, які допомагають захищати здоров’я і безпеку.