Sort by
Sort by
Ваша кав'ярня вже відкрита. Що замовите?

Уявіть собі смачну каву вдома, ніби з кав'ярні, лише одним натисканням кнопки. З Nescafé® Dolce Gusto® у вас є різноманітне меню кав'ярні та свобода персоналізувати кожен напій відповідно до ваших смаків.

Відкрийте для себе весь асортимент кавових напоїв та какао від Nescafé® Dolce Gusto®. Тут є усе, що ви любите у кав'ярні включно з лате, капучино, еспресо та американо, а також смачні холодні напої.

Наша запатентована інтелектуальна капсула зберігає свіжість і аромат, що забезпечує повний смак кави, який ви любите. А наша унікальна система високого тиску дозволяє легко витягнути всі аромати та отримати каву з густою оксамитовою піною.

Насолоджуйтеся напоями з рівнем інтенсивності, який вам до смаку. Незалежно від того, чи хочете ви натиснути кнопку й забути, чи хочете мати повний контроль над приготуванням - у нас є кавомашина для вас. Ручна дозволяє контролювати кількість води у вашій чашці за допомогою простого важеля, а автоматична забезпечує відповідну інтенсивність і смак просто на кінчику пальця - щоразу.

dg-coffee
dg-coffee-machine
dg-capsule2
dg-krups-espresso
dg-krups-espresso
dg-krups-espresso
mexico-coffee-farmer

Відкрийте для себе інші кавові бренди від Nestlé

CTA Button Item