Sort results by
Sort results by
NESCAFÉ® пасує до будь-якого моменту

Яким би не був ваш настрій та де б ви не були, у нас є кава Nescafé®, що пасуватиме до вашого моменту. Знайдіть свій смак, оберіть інтенсивність, а тоді розслабтесь та насолоджуйтесь моментом у компанії якісної кави.

Ви можете почати свій день з чашки чудової ранкової кави Nescafé® Classic (Класік). Створюйте дорогі серцю моменти із обсмаженим до золотого відтінку Nescafé Gold® або досліджуйте цілий світ кавових напоїв вдома з Nescafé® 3в1 та Капучино.

Разом з якісною кавою, це прагнення створити смак чудової кави, що пасуватиме до будь-якої миті, надихає нас з 1938 року, коли Макс Моргенталер першим у світі винайшов кавові гранули, які передають справжній аромат зерен.

coffee-farmers-in-greenhouse

Кава, вирощена з повагою, смакує краще

Наша кава вирощується, виготовляється та упаковується з повагою до навколишнього середовища та людей, які вирощують наші кавові зерна. Ми впровадили кілька інноваційних ідей, які допомагають насолоджуватися Nescafé® з меншою кількістю відходів. Сподіваємося, що як тільки ви побачите, що ми робимо в усьому світі, нам вдасться заслужити і трохи вашої поваги.

Щороку Nescafé® купує понад 13 мільйонів мішків зеленої кави з понад 20 країн. Водночас ми змінюємо життя спільнот, які вирощують каву по всьому світу:
  • Понад 200 агрономів і польових співробітників працюють з фермерами
  • Щороку понад 100 000 фермерів проходять навчання або отримують допомогу
  • 250 мільйонів саджанців кави розповсюджено між 2010 і 2021 роками
  • 81% нашої кави збирається з урахуванням принципів відповідального фермерства


А наші заходи з розширення прав і можливостей жінок допомагають побудувати рівність у спільнотах, які вирощують каву в Східній Африці. Що стосується навколишнього середовища, то наші заводи щороку заощаджують воду, еквівалентну майже 8000 олімпійських басейнів. З 2010 року ми також зменшили викиди вуглекислого газу на наших заводах на 46%, а забір води – на 53%.

Відкрийте для себе інші кавові бренди від Nestlé

CTA Button Item