Sort by
Sort by

Харчування та здоров'я

550_nutrition.jpg

Головна мета Nestle – сприяти підвищенню якості життя споживачів по всьому світу, пропонуючи їм корисні, смачні та якісні продукти харчування і напої та залучаючи їх до здорового способу життя. Саме ця мета і відображена у незмінному впродовж багатьох десятиліть девізі компанії: «Якість продуктів, якість життя» (Good Food – Good Life).

Наслідуючи принципи правильного харчування та здорового способу життя, Nestle постійно працює над підвищенням поживної цінності своєї продукції, водночас покращуючи її якість та смакові характеристики. Все це – задля того, щоб повсякчас пропонувати споживачам смачну та збалансовану за складом продукцію відмінної якості. Компанія також веде відкритий діалог зі споживачами, інформуючи їх про продукцію з власного портфоліо та пояснюючи важливість правильного способу життя. Це надає споживачам можливість робити обґрунтований і, що найбільш важливо, – правильний вибір на користь раціонального харчування.

Ми хочемо, щоб наші споживачі отримували насолоду від життя і залишалися здоровими. І тому пропонуємо їм високоякісну продукцію, яка припаде до смаку кожному члену родини.

 

Прості правила збалансованого раціону

 

Здоровий спосіб життя та правильне харчування – для Nestlé не абстрактні поняття, а основа усієї нашої діяльності. Ми спробуємо допомогти вам розібратися у цих поняттях, змінити ваше відношення до них та зробити вибір на користь Wellness. Адже починати потрібно з себе!

Компас правильного харчування

 

Компас правильного харчування (Nutritional Compass) – це інструмент, розроблений Nestlé, який допомагає споживачам обирати продукти і напої, орієнтуючись на інформацію, що зазначена на упаковці. Компас надає фактичні відомості про енергетичну та поживну цінність наших продуктів, а також поради щодо їх правильного споживання в межах здорової, збалансованої дієти.