Sort by
Sort by

Торчин

 

http://www.torchyn.ua/

 

 ПрАТ «Волиньхолдінг» – український лідер з виробництва холодних соусів під торгівельною маркою «Торчин», створено у 1994 році.

Фабрика виробляє великий асортимент холодних соусів: кетчуп, майонез, гірчицю і соуси під ТМ «Торчин». Підприємство розташоване в селищі Торчин на заході України. Саме цей географічний топонім свого часу дав ім'я популярного сьогодні бренду «Торчин».

Після приєднання до групи Nestlé в Україні в 2003 році перед «Волиньхолдінг» відкрилися нові перспективи для розвитку. Були автоматизовані існуючі виробничі процеси, забезпечена сильна маркетингова підтримка, налагоджена нова система дистрибуції. У результаті, придбання «Волиньхолдінг» було названо експертами найбільш успішним іноземним інвестиційним проектом в Україні.

За підтримки Nestlé сьогодні ТМ «Торчин» стала абсолютним лідером українського ринку соусів. Цікаво, що середнє споживання майонезу на душу населення в Україні складає більше 4 кг на рік. А це означає, що майонез присутній практично у всіх блюдах на столі українського споживача.

Важливу роль в успіху бренду «Торчин» відіграли якість продукції а також вдалі інновації, особливо м’яка упаковка «дой пак». Продукція повністю сертифікована, відповідає світовим стандартам якості.