Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

ЗМІ

News List
Лип 10, 2019
Liked this story? Share it with others.
Cep 09, 2017
n

Фабрики з виробництва харчів для домашніх тварин знижують відходи звалищ до нуля

Виробництво будь-чого може бути брудною справою. Незалежно від того, готуєте ви швидку вечерю на одного чи місяцями ремонтуєте весь будинок — скоріше за все, в процесі утвориться чимало сміття.

Давайте поміркуємо про речі у трохи іншому масштабі — наприклад, візьмемо виробництво харчів для домашніх тварин. Уявіть, що виготовляєте достатньо котячої та собачої їжі, а також наповнювачів для туалетів, для задоволення потреб мільйонів домашніх тварин щороку.

Потім спробуйте зробити це, не відправляючи відходи на смітник, і ви почнете розуміти величину досягнення нульових відходів сміття на заводах Purina.

Робота з відходами

Важко — не означає неможливо. Найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування Nestlé прийняла на себе зобов'язання позбавитись відходів до 2020 року.

Liked this story? Share it with others.
Чер 21, 2017
science

Схуднення, засноване на останніх наукових досягненнях

Автор: Лаура Камурі, PhD Інституту науки про здоров’я Nestlé

Коли йдеться про схуднення, більшості з нас радять: займайся спортом та вживай правильні продукти в потрібній кількості. Та нові наукові дослідження звертають увагу на дещо інше: клітинна активність у нашому організмі впливає на те, наскільки можна схуднути, або як тіло реагує на певні продукти харчування.

В Інституті науки про здоров’я Nestlé (Nestlé Health Science) наша команда вивчає процес схуднення на молекулярному рівні: як тіло засвоює їжу; чому деякі люди втрачають вагу легше, ніж інші; чому деяким людям вдається залишатися у формі і не набирати вагу знову, в той час як іншим – ні; і чому схуднення для одних людей є профілактикою діабету, а для інших – ні.

Liked this story? Share it with others.
Чер 21, 2017
solar_panel

Ми зібрали компанії лідерів сталого розвитку

Хіба сталий розвиток може не подобатися?

Зараз сталий розвиток у всіх на слуху і говорять про нього у виключно позитивному ключі. Та перш ніж ми познайомимося з світовими лідерами сталого розвитку, варто розуміти справжню суть цього терміну.

Сталий розвиток може викликати в уяві образи перероблених чайних пакетиків і вирощуваних вдома овочів, але що це означає, коли йдеться про багатомільярдні глобальні галузі?

Організація об'єднаних націй визначає сталий розвиток як «розвиток, який задовольняє потреби теперішнього часу, не ставлячи під загрозу здатність майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби».

Найбільш сталими компаніями у світі є ті, які докладають найбільше зусиль, щоб мінімізувати свій негативний вплив на довкілля, суспільство і економіку при одночасній максимізації позитивного впливу.

Продуктивність бізнесу з точки зору сталого розвитку вимірюється за допомогою багатьох комплексних оцінок, які складають індекс сталого розвитку Доу Джонса (DJSI).

Liked this story? Share it with others.
Чер 14, 2017
f

 

Історія про те, як в’єтнамські фермери використовують сміття для збереження дорогоцінної води

«Березень і квітень – зазвичай дощовий сезон, проте дощу не було», – розповідає фермер Хоанг Манх Зу, похитуючи головою і йдучи вздовж довгих рядків кавових дерев. Сонце невпинно наближається до свого зеніту, а під ногами сухий ґрунт, побитий тріщинами.

В'єтнам страждає від найсильнішої за останні тридцять років посухи і очікується, що ця ситуація збережеться і на майбутнє.

Національний метеорологічний центр країни повідомляє, що минулого року кількість опадів у деяких районах була на 86% меншою, ніж роком раніше. В регіоні, де проживає пан Зу, одне з п'яти водосховищ, що використовуються для зрошення, висохли.

Liked this story? Share it with others.
Чер 03, 2017
fridge

10 способів вирішення проблеми розтрати харчових ресурсів

Ми всі знаємо, як легко псуються банани, як швидко хліб стає черствим, та як часто ми несвідомо зберігаємо у холодильнику багато непридатних для їжі продуктів.

Отже, всі ми розуміємо проблему розтрати харчових ресурсів на особистому рівні. А от що набагато важче зрозуміти, так це масштаби, в які складаються всі наші відходи. Кожного року виробляється приблизно 1,3 млрд. товарів для споживання людиною. Приблизно третина з них виробляються лише для того, щоб бути викинутими на звалище.

У країнах, що розвиваються, такий відсоток відходів може бути викликаний проблемами у процесі виробництва, або відсутністю сховищ.

У більш забезпечених країнах проблема криється в самому кінці поставок – в нас. Ми викидаємо більше ніж 30% їжі, яку купляємо.

Щороку споживачі у багатих країнах витрачають продовольчих товарів майже у такій же кількості (222 млн. тон), скільки усього виробляється в Африці на південь від Сахари (230 млн. тон)

Liked this story? Share it with others.
Чер 02, 2017
wash

Як звичайна свердловина може допомогти створити сильну та здорову спільноту

Чиста вода – одна з небагатьох речей у житті, які завжди виправдовують очікування.

Важко переоцінити важливість наявності доступу до чистої води. Дійсно важко, оскільки чиста вода змінює майже все.

Незаперечні переваги

Почнемо з очевидного. Наявність чистої води та санітарних умов дозволяє уникнути численних захворювань. Щороку мільйони людей вмирають від хвороб, викликаних недостатнім водопостачанням, незадовільними санітарно-гігієнічними умовами. Крім пневмонії, основною причиною смерті дітей у віці до п'яти років є діарея.

Погані санітарні умови та непридатна для пиття вода спричиняють майже 20% смертей на робочому місці (PDF, 450 Кб). У грошовому вимірі зниження продуктивності праці щороку обходиться в близько 260 млрд швейцарських франків.

Liked this story? Share it with others.
Тра 30, 2017
h

 

Яка ситуація із харчуванням та фізичною активністю серед дітей

Парадоксально, але щоденні турботи настільки нас поглинають, що не залишається часу на серйозні речі. Як дізнатися, чи ми дотримуємося здорового стилю життя? У цій статті ми проллємо світло на те, які здорові навички варто розвивати у немовлят і дітей.

Журнал Центру контролю захворювань у США «Профілактика хронічних захворювань» опублікував результати нашого дослідження «Годування немовлят і дітей» (Feeding Infants and Toddlers Study, FITS). FITS є найбільшим дослідженням США щодо режиму харчування, якості харчування і способу життя серед дітей молодшого віку від 0 до 4-х років. Одним із питань, які досліджувалися, було розуміння батьками поведінки їхніх дітей стосовно здоров’я.

Liked this story? Share it with others.
Тра 26, 2017
epigenetics

Чи може те, чим харчувалися наші предки, позначатися на нашому здоров’ї сьогодні?

Фраза «одна мить на губах, все життя на стегнах» у дещо гнітючій формі нагадує про те, що варто дотримуватися принципів раціонального харчування. Але уявіть, як би ви себе почували, якщо те, чим ви харчуєтеся, мало вплив на декілька наступних поколінь?

Хоч як би дивно це не звучало, але дані свідчать про те, що наше харчування і спосіб життя можуть впливати на здоров'я наших дітей. Та навіть на дітей наших дітей. Це також означає, що спосіб життя, якого дотримувалися наші предки, цілком ймовірно впливає на нас.

Що таке епігенетика?

Вчені все більше вивчають, як довкілля може впливати на наші гени. Дослідженнями в цій області займається епігенетика, розділ науки, назва якого буквально означає «над генетикою». Епігенетика вивчає інформацію, що нашаровується на поверхні послідовності букв, які складають нашу ДНК.

Уявіть собі послідовність ДНК як навчальний посібник про те, як створити наше тіло. Епігенетика як маркер використовується для позначення найбільш важливих розділів посібника, а також тих, які можна ігнорувати.

Liked this story? Share it with others.
Кві 25, 2017
water

Чому важливо говорити про проблему стічних вод? Це питання лунає особливо голосно у Всесвітній день водних ресурсів. Так, цілком ймовірно, що це не найбільш обговорювана проблема сучасності, але недооцінювати її не варто. Скорочення кількості стічних вод і їх повторне використання там, де це можливо, – важливий елемент в збереженні водних ресурсів на планеті.

Є багато порад, як зменшити витрату води в домашніх умовах. Закривати кран, поки чистиш зуби. Помістити блок для економного зливу в туалеті. Приймати короткий душ. Ці речі, безумовно, допомагають, але Всесвітній день водних ресурсів – це не тільки про прості ідеї, але й про більш масштабні.

Скажімо, такі: один завод в Мексиці вирішив діяти рішуче і повністю відключив крани, знизивши витрату з 1,6 мільйона літрів на день до нуля. Ось така відповідь на питання «що робити зі стічними водами?».

Ресурс молочних річок

Liked this story? Share it with others.
Кві 13, 2017
dsc

Чіткі зобов’язання перед суспільством, які втілюються в конкретних проектах заради розвитку України. Швейцарська компанія Nestlé S.А., світовий лідер в галузі раціонального харчування і здорового способу життя представила звіт зі Створення спільних цінностей в Україні, що відображає прогрес, якого компанія досягла впродовж 2015-2016 років. Під час брифінгу директор Nestlé в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн та директор з управління персоналом, комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé в Україні Юрій Демкович розповіли про довгострокові суспільно-важливі проекти компанії, які вже сьогодні змінюють життя українців.

Liked this story? Share it with others.
Кві 06, 2017
abc

Правильне харчування дитини є запорукою здорового життя. В рамках освітньої програми «Абетка харчування» 6 квітня у Харківській загальноосвітній школі №22 для учнів 4 класу відбувся відкритий урок, на якому школярів навчали, як раціонально харчуватися та бути здоровими. Проект організований за ініціативи Nestlé в Україні.

Під час уроку діти в ігровій формі познайомилися з тим, яка їжа є корисною, проаналізували і переглянули свої харчові звички на користь більш здорових, а також визначили роль фізичної активності для здорового розвитку. Навчальні матеріали «Абетки харчування», які використовуються для занять, надаються у друкованому та електронному вигляді. А для позакласної роботи можна використовувати офіційний сайт програми www.abetka-healthykids.com.ua.

Liked this story? Share it with others.
Бер 28, 2017
fmcg

 

За результатами щорічного дослідження компанії EY «Найкращий роботодавець-2016», Nestlé в Україні, компанія в сфері виробництва продуктів харчування, посіла перше місце серед роботодавців FMCG-сектору (виробництво і розповсюдження товарів широкого споживання). Також компанія увійшла в ТОП-5 кращих роботодавців країни.

Опитування проводилось серед двох різних категорій респондентів: кандидатів з досвідом роботи (професіоналів) та студентів. У дослідженні взяли участь понад 1000 фахівців та близько 1500 студентів з різних регіонів України.

Основні критерії вибору роботодавців та їх пріоритетність для різних категорій респондентів дещо відрізнялися. Так, професіонали частіше згадували заробітну плату та імідж компанії на ринку, а також особистий і професійний ріст, кар'єрний ріст і корпоративну культуру. Для студентів насамперед важливі кар'єрне зростання, особистий і професійний ріст, а також імідж компанії на ринку, заробітна плата і міжнародний досвід.

Liked this story? Share it with others.
Бер 28, 2017
svitoch

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка сьогодні, 29 березня, відвідав кондитерську фабрику «Світоч». Візит був приурочений початку роботи нової лінії з виробництва вафель, яка стала найбільшою інвестицією фабрики за останні роки.

Голова ОДА поспілкувався з керівником Nestlé в Україні Ансгаром Борнеманном, працівниками фабрики та ЗМІ. Учасники візиту відвідали нову технологічну лінію на фабриці, яка повинна допомогти задовольнити традиційно високий попит на львівські вафлі «Світоч Артек».

Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Україні: «Бренд «Світоч», який Nestlé придбала у 1998 році, став одним з найбільших та найкращих інвестицій. Високий професіоналізм, знання та відданість наших працівників у поєднанні з найсучаснішим технологічним обладнанням є формулою успішного майбутнього нашої компанії».

Liked this story? Share it with others.
Січ 27, 2017
Nestle-CDP2017-feed

Nestlé визнана міжнародним лідером у зменшенні викидів вуглекислого газу та боротьбі зі зміною клімату по всьому ланцюжку постачання.

Міжнародна некомерційна організація CDP, що запустила систему для керування впливом компаній, країн, регіонів та міст на навколишнє середовище, включила Nestlé у свій перший список лідерів. CDP оцінювала дії, які були зроблені для зменшення викидів вуглекислого газу та зниження ризиків, пов’язаних з кліматом у ланцюгу постачання за минулий звітний рік. CDP оцінювала 3300 компаній та обрала лише 29 компаній-лідерів у боротьбі зі зміною клімату в ланцюгу постачання. Nestlé стала однією з цих 29 компаній, вона увійшла до 1% нагороджених.

Список лідерів за залученими постачальниками – це частина нового звіту, доступного на сайті CDP.

Liked this story? Share it with others.
Гру 06, 2016

 

Уявіть собі, що ваша улюблена шоколадка смакує так само добре, але містить набагато менше цукру.

Скоро це може стати реальністю. Використовуючи лише натуральні інгредієнти, дослідники Nestlé знайшли можливість структурувати цукор по-іншому. Тож, навіть коли його буде в шоколаді набагато менше, для рецепторів на вашому язику шоколад залишиться майже таким самим солодким, як і раніше.

Новий швидкорозчинний цукор дасть Nestlé змогу значно зменшити загальну кількість цукру в кондитерських виробах, залишаючи чудовий смак.

Стефан Катсікас, головний технічний директор Nestlé, зазначив: «Це дійсно новаторське дослідження, на яке надихнула природа, воно потенційно може знизити вміст цукру до 40% у наших кондитерських виробах. Наші дослідники відкрили абсолютно новий спосіб використання традиційних природних інгредієнтів».

Nestlé патентує своє відкриття та почне використовувати новий цукор у цілій низці своїх кондитерських виробів з 2018 року.

Liked this story? Share it with others.
Лис 16, 2016

 

 • «Альянс заради молоді» забезпечив 115 тисяч тренінгів та робочих місць з 2014 року по всій Європі
 • Компанії-члени альянсу зобов’язались створити 230 тисяч нових можливостей для роботи до 2020 року
 • Компанії виділяють важливість «подвійного навчання» в підтримці працевлаштування молоді в Європі

«Альянс заради молоді» з 2014 року вже забезпечив тренінги та робочі місця для 115 тисяч молодих європейців.

«Альянс заради молоді» - це ініціатива бізнеса для сприяння працевлаштуванню молоді в Європі. Започаткована Nestlé в 2014 році, зараз вона об’єднує більш ніж 200 маленьких та великих компаній.

Компанії також розробили більш ніж 600 схем подвійного навчання по всій Європі та організували 10 тисяч семінарів для підготовки молодих випускників до співбесід або їх підтримки під час долучення до ринку праці.

Liked this story? Share it with others.
Лис 09, 2016


Що вплинуло на кар’єрний та особистий розвиток, ким хотів стати, як заробив перші гроші, які події вплинули найбільше та які ставить майбутні цілі - Ансгар Борнеманн директор Nestlé в Україні та Молдові: «Важливо пам’ятати: якщо ви не готові до змін – обов’язково програєте. Завжди переглядайте події вчорашнього дня та вчіться на помилках. Змінюйте те, що не подобається».

Liked this story? Share it with others.
Лис 04, 2016

 

Nestlé була визнана міжнародним лідером з боротьби з кліматичними змінами та отримала місце в кліматичному списку перших проекту CDP. 

Nestlé – одна з 9% компаній, які брали участь і нагороджені найвищою оцінкою А за визнання роботи зі скорочення викидів та боротьби зі зміною клімату. 

Оцінку поставили лише після проведення незалежного оцінювання звіту Nestlé про зміни клімату. Оскільки частиною наших зобов’язань є забезпечення лідерської позиції в боротьбі зі зміною клімату, Nestlé стала однією з тисячі компаній, що надали свій звіт CDP для оцінювання. 

У нещодавньому звітному році ми перевершили нашу мету по скороченню прямих викидів парникових газів на тонну продукції та майже в два рази скоротили викиди з 2005 року. 

Ми зобов’язані й далі скорочувати викиди парникових газів (обсяг 1+2) на тонну продукції на 35% до 2020 року (порівняно з 2010 роком), відповідно до Паризької угоди, щоб тримати глобальне потепління на рівні нижче двох градусів за Цельсієм. 

Liked this story? Share it with others.
Жов 31, 2016


У  жовтні у Львові проходив Другий міжнародний конкурс скрипалів, генеральним партнером якого виступив український бренд «Світоч».

Liked this story? Share it with others.
Жов 12, 2016

У жовтні у приміщенні Мистецького арсеналу в Києві відбулися заходи з нагоди святкування 150-річчя Nestlé. Серед гостей – представники українського уряду, адміністрації президента України, Верховної Ради України, посольства Швейцарії в Україні, партнери та постачальники компанії.

Директор Nestlé в Україні Ансгар Борнеманн: «Ми відзначаємо 150 років компанії, яку насамперед характеризують три складові – інновації, якість і довіра. Компанія почала свою діяльність з невеликого «стартапу»:  німецький фармацевт Генрі Нестле, емігрувавши до Швейцарії, створив і започаткував виробництво харчування для немовлят. Від того часу Nestlé невпинно зростає і розвивається. Основна наша мета – такою вона була в минулому, є зараз і буде надалі: підвищення якості життя».

Liked this story? Share it with others.
Жов 06, 2016

Жовтень – місяць обізнаності про рак молочної залози, і бренд пластівців до сніданку Nestlé Fitness розробив цифровий календар, який нагадує жінкам про регулярні перевірки грудей.

Самоперевірка допомагає виявити ранні прояви хвороби та знижує смертність від раку на 18%. Однак багато жінок по всьому світу не роблять цього.

Fitness долучається до місяця обізнаності про рак молочної залози через місцеві благодійні установи в усьому світі та закликає жінок користуватись і ділитись цифровим календарем.Liked this story? Share it with others.
Жов 06, 2016


Асоціація ярмарку праці випустила щорічну оцінку ланцюжку поставок какао Nestlé в Кот-д’Івуарі. 

Звіт зовнішнього незалежного моніторингу показав прогрес у таких галузях: обізнаність серед фермерів, рекультивація дитячої праці та покращення в політиці здоров’я та безпеки.

Nestlé прагне до прозорості, переконуючи, що її какао – з надійних джерел. До кінця цього року система моніторингу та реабілітації дитячої праці покриє 100% кооперативів нашого какао-плану Nestlé в Кот-д’Івуарі. Liked this story? Share it with others.
Вер 30, 2016

Сьогодні ми святкуємо різноманіття та гендерний баланс у Nestlé, висвітлюючи підприємницький талант Луїзи Спаньолі, італійської бізнес-леді, яка створила шоколадний бренд Perugina.

Baci Perugina – це уособлення жіночого цінування пристрасті, креативності, а також знак того, що Nestlé докладає зусиль для сприяння розвитку цього.

На Міжнародній жіночій конференції в Римі Петер Вогт, начальник відділу кадрів Nestlé, зазначив: «Якщо ми хочемо прогресувати в питанні гендерного балансу, нам усім необхідно пишатися нашими зусиллями та примножувати їх, щоб допомагати пристосовуватись до мінливого світу як жінкам, так і чоловікам». 

Різноманіття та всеосяжність – частини ДНК Nestlé. Наша мета – залучати, розвивати та утримувати різноманіття талантів. У рамках нашої «Стратегії різноманіття та всеосяжності» ми спрямовані на збільшення кількості жінок на керуючих посадах щороку. Liked this story? Share it with others.
Вер 30, 2016


За свої зусилля у створенні різноманітних робочих місць Nestlé була визнана ведучою компанією з виробництва продуктів харчування та напоїв за індексом Thomson Reuters Diversity and Inclusion (D&I).

Згідно з D&I, Nestlé посідає 15-е місце серед чотирьох тисяч світових компаній, які займаються торгівлею. Компанії оцінювались за чотирма категоріями: різноманіття, перспективність, аргументованість новин та актуальність. 

Nestlé спрямована на просування різноманітної та всеосяжної бізнес-культури з однаковими можливостями для всіх. Наприклад, компанія прагне до 2018 року досягти гендерного балансу за рахунок збільшення жінок на посадах менеджерів та старших керівників. 

У рамках програми розвитку сільських районів Nestlé намагається краще зрозуміти роль жінок у фермерських громадах усього світу та підтримує їх шляхом залучення до діяльності та участі у тренінгах. Liked this story? Share it with others.
Вер 23, 2016

Зон Донг Дан – фермер на плантації кави. Він з гордістю знайомить нас зі своєю тримісячною правнучкою. Двадцять років тому його родина почала вирощувати каву тут, в Пуері, частині Китаю, яка найбільш відома своїм чаєм.

 

Його життя непросте. Ціна, яку він отримує за свою зелену (необсмажену) каву, залежить від торгівлі, яка проходить за багато тисяч кілометрів – на біржах у Нью-Йорку. 

Коли ціна піднімається, він може собі дозволити робити те, що підвищує врожайність, наприклад, прибрати дерева, які затінюють кавові паростки, таким чином, щоб можна було висаджувати більше кави.

Однак це також може зробити його кущі кави слабкішими та більш схильними до хвороб. А коли ціна падає, він викопує старі кавові дерева та саджає чайні, ця робота більш трудомістка. 

Інша проблема – це вода. 


Liked this story? Share it with others.
Вер 23, 2016

 

Харчові відходи коштують світовій економіці 940 млн. доларів на рік та є причиною близько 8% викидів парникових газів у світі. Щороку на них витрачається близько чверті води, яка використовується в сільському господарстві. 

Мета Організації об’єднаних націй щодо сталого розвитку 12.3 спрямована на вирішення проблеми шляхом скорочення харчових відходів удвічі на душу населення, а також скорочення втрат харчових продуктів до 2030 року. Як зазначає генеральний директор Nestlé Пол Бюльке, імпульс спрямовує до мети, але для її досягнення необхідні колективні дії.

Він каже: «Я впевнений, що, працюючи разом, ми можемо примножити зусилля та розробити ефективні рішення, щоб допомогти зменшити харчові відходи в усьому світі». 

Пан Бюльке – член Об’єднання «Чемпіони 12.3». Це об’єднання включає генеральних директорів, політиків та лідерів глобальних інституцій та громадянського суспільства для допомоги в досягненні «Мети 12.3». 

Liked this story? Share it with others.
Вер 13, 2016

Установка біогазу, яка забезпечує фабрику «зеленою» енергією та допомагає фермерам. Це лише один приклад роботи, який допоміг Nestlé посісти перше місце в індустрії харчування згідно з індексом Dow Jones Sustainability (DJSI) у 2016 році.

Liked this story? Share it with others.
Cep 23, 2016

 

Nestlé у світі стала лідером рейтингу «Компанії, які змінюють світ» в категорії «Продукти харчування та напої» за версією журналу Fortune

Nestlé стала п’ятою у списку компаній, які змінюють світ на краще та можуть похвалитися вирішенням основних соціальних питань, таких як зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище, зміцнення громад, підтримку тих, хто має потребу, а також поліпшення життя загалом. Ці компанії ведуть діяльність таким чином, щоб вона приносила користь та сприяла вирішенню найважливіших соціальних питань.

Їжа більше, ніж просто їжа, коли вона збагачена поживними речовинами, яких зазвичай бракує.

Liked this story? Share it with others.
Cep 17, 2016

 

Nestlé інвестує 30 мільйонів швейцарських франків у Центр гарантії якості (Nestlé Quality Assurance Centre – NQAC) у Дубліні, Охіо, тим самим підвищуючи його потенціал для тестування продукції та гарантуючи, що вона відповідає найвищим стандартам якості.  

Це останнє інвестування робить NQAC в Дубліні об’єктом Nestlé, де проводять найбільші та найскладніші випробування в усьому світі.  

Центр збільшився майже вдвічі та дає змогу тестувати майже кожен продукт, інгредієнт та виробниче середовище Nestlé. 

Щороку Nestlé тестує більше трьох мільйонів зразків по всьому світу, щоб упевнитися в беззаперечній якості нашої продукції.

Liked this story? Share it with others.
Cep 09, 2016


«Супермалюки» програми Nestlé «Рости здоровим з перших днів» повертаються. Програма Nestlé «Рости здоровим з перших днів» навчає батьків та опікунів практики правильного харчування у перші 1000 днів, включаючи грудне вигодовування як найкращий варіант старту харчування в житті.  

У минулому році ми долучили 20 мільйонів матерів по всьому світу до навчальних кампаній, таких як «Супермалюки». 

Материнське молоко забезпечує найкраще харчування для немовлят. Ось чому Nestlé долучається до рекомендацій Організації охорони здоров’я щодо важливості грудного вигодовування у перші шість місяців та більше з послідовним введенням поживного прикорму як додатку до грудного вигодовування до двох років. Це також одна з причин того, чому ми святкуємо «Тиждень підтримки грудного вигодовування» щороку в перший тиждень серпня. 

Захисна функція грудного молока діє не лише у дитинстві. Вона впливає на зниження ризику виникнення таких захворювань, як ожиріння та діабет у старшому віці.  

Liked this story? Share it with others.
Cep 08, 2016

Їжа, яку Nestlé розробила для пілотів Solar Impulse – першого літака на сонячних батареях, котрий здійснив кругосвітню подорож, була єдиним «паливом» на літаку впродовж їхньої захоплюючої подорожі. 

Незважаючи на те, що це «паливо» вже витратили, оскільки Бертранд Піккард та Андре Боршберг досягли фінішної прямої своєї рекордної подорожі, наша подорож на цьому не закінчується. Ми хочемо застосувати знання, здобуті завдяки розробці спеціальних страв для пілотів, для того, щоб допомогти іншим людям зі специфічними потребами в харчуванні. 

Спеціальні вимоги

Liked this story? Share it with others.
Cep 08, 2016

4 серпня 2016 року у Сумському аграрному університеті відбулася презентація програми, спрямована на розвиток українських постачальників сільськогосподарської продукції.  

На брифінгу було презентовано програму розвитку постачальників сировини «Господар+» за напрямком створення спільних цінностей Nestlé у сфері сільського господарства та освіти на прикладі ще одного проекту – RISE. 

RISE – це програма оцінки стабільного розвитку господарств (Response-Inducing Sustainability Evaluation), розроблена в Бернському університеті (Bern University of Applied Sciences) та застосована в понад 2500 фермерських господарств в 53 країнах світу. Це продукт, який дозволяє зробити розвиток фермерського господарства більш структурованим, зрозумілим та вимірюваним. Він являє собою набір показників, наукових алгоритмів та баз даних знань агроринку. Про це журналістам на брифінгу розповіли спеціалісти Nestlé. 

Liked this story? Share it with others.
Cep 08, 2016

Відкрита інноваційна платформа [email protected]é розпочинає роботу. Нова глобальна платформа Nestlé націлена на підвищення якості та швидкості інноваційних рішень, які відповідають соціальним та бізнес-завданням, і відкрита для стартапів у всьому світі. 

[email protected]é дозволяє підприємцям працювати у якості партнерів пліч-о-пліч з відданою командою Nestlé, втілювати проекти, важливі як для компанії, так і для мільйонів людей, які купують її продукцію. 

Піт Блекшоу, віце-президент департаменту цифрових та соціальних медіа Nestlé S.A.: «[email protected]é стане флагманською програмою глобального співробітництва компанії і служитиме каталізатором для досягнення швидкості, прозорості та дебюрократизації».

Liked this story? Share it with others.
Cep 03, 2016

Щороку, на початку серпня, світ святкує «Тиждень підтримки грудного вигодовування». Дата проведення обрана не випадково, 1 серпня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни та 10 агентств ЮНІСЕФ. 

Грудне молоко — ідеальний продукт харчування та кращий початок життя для дитини. Саме тому Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує виключно грудне вигодовування хоча б на перших шести місяцях життя дитини. Також важливо знати, що грудне вигодовування приносить користь не лише дитині, але й матері. Немає нічого кращого для здорового росту малюка, ніж грудне вигодовування материнським молоком. Воно володіє всім необхідним, щоб ваш малюк чудово себе почував у перші місяці життя. Крім того, дитині необхідний тісний контакт з мамою, щоб відчувати себе в безпеці, а вигодовування - найкращий спосіб спілкування з новонародженим.  

Liked this story? Share it with others.
Cep 02, 2016

Грудне вигодовування – найкраще 

Ми твердо віримо в те, що грудне молоко – це ідеальна їжа для новонароджених та немовлят. Відповідно до рекомендацій Світової організації охорони здоров’я ми підтримуємо годування груддю протягом перших шести місяців життя, що супроводжується введенням прикорму як додатку до грудного молока до двох років і більше. 

Перші 1000 днів 

Liked this story? Share it with others.
Cep 02, 2016

Nestlé та Samsung оголосили про спільне дослідження для вивчення потенціалу науки харчування та цифрових сенсорних технологій, щоб відкрити нові можливості для здорового способу життя. Компанії розробляють нову цифрову платформу здоров’я, щоб надавати людям рекомендації щодо харчування, способу життя та занять спортом більш індивідуально. 

Мета проекту – заохочувати людей стежити за своїм здоров’ям, використовуючи лише один додаток замість декількох платформ та пристроїв.  

Первісну роботу над платформою будуть виконувати Інститут науки здоров’я Nestlé (Nestlé Institute of Health Sciences) у Лозанні, Швейцарія і Стратегічний та інноваційний центр Samsung (Samsung Strategy and Innovation Centre), головний офіс якого знаходиться у Силіконовій долині в Каліфорнії.

Liked this story? Share it with others.
Лип 07, 2016

Історія про кубики, бульйони та креативність

«Для нього ніщо не було настільки малим, щоб не бути глибоко і повністю вивченим»

 

Liked this story? Share it with others.
Чер 29, 2016

6 квітня 2017 року на 150-их щорічних загальних зборах акціонерів Nestlé S.A., Пітер Брабек-Летмат, голова Ради директорів, не висуватиме свою кандидатуру на переобрання відповідно до Статуту компанії.

Пан Брабек-Летмат пропрацював у Nestlé п’ятдесят років, з яких чотирнадцять років був членом правління, одинадцять років обіймав посаду Головного виконавчого директора та дванадцять років був головою Ради директорів. Найближчим часом він досягне віку обов'язкового виходу на пенсію та поступиться своїми повноваженнями у Раді.  

Рада директорів ухвалила рішення щодо кандидатури Пола Бюльке, нинішнього Головного виконавчого директора Nestlé, для обрання на посаду голови Ради директорів на наступних щорічних загальних зборах акціонерів Nestlé, які відбудуться 6 квітня 2017 року.  

Liked this story? Share it with others.
Чер 24, 2016

Nestlé підтримує зусилля представників Нідерландів у ЄС, спрямовані на розвиток питань у галузі раціонального харчування у країнах ЄС, мотивуючи індустрію вкладати кошти в більш корисні продукти.

Луіc Кантарелл, виконавчий президент Nestlé у Європі, на Близькому Сході та у Північній Африці, наголосив: «Сьогодні ми маємо 28 різних рішень однієї проблеми. Ми замінимо їх одною сильною, довгостроковою політикою ЄС і створимо рівні умови та конкуренцію для впровадження інновацій у галузі раціонального харчування». Пан Кантарелл виступав на заході з нагоди 150-ї річниці Nestlé у Брюсселі, на якому були присутні понад 300 політичних діячів та представників громадського суспільства країн ЄС. Під час заходу були обговорені питання сталого розвитку, майбутнього раціонального харчування, а також зобов’язання Nestlé перед суспільством.

Liked this story? Share it with others.
Чер 06, 2016


2 червня 2016 року, Веве - сьогодні Nestlé представила свій дослідницький центр Nest (з англійської «гніздо»), зі святкуванням, організованим в Швейцарії на честь 150-ї річниці. На відкритті були присутні президент швейцарської конфедерації Йоханн Шнайдер-Амман, керівник ради директорів Nestlé Петер Брабек та директор Nestlé S.A. Пол Бюльке в оточенні більш ніж 250 швейцарських політиків, економістів та представників культури. 

Нове видатне місце швейцарського культурного життя розташоване в історичному районі міста Веве там, де Генрі Нестле розробив «молочне борошно» ('farine lactée') та заснував свій перший завод. Тут відвідувачі зможуть познайомитися з Nestlé та її минулим, а також у веселій інтерактивній формі дослідити поточні харчові проблеми та відчути пристрасне бачення харчування. Будівля Nest почалася три роки тому і зібрала експертів з історії, архітектури та дизайну під керівництвом Катріни Соре. Для відвідувачів Nest відкриється 15 червня. 
Liked this story? Share it with others.
Чер 03, 2016

Дослідники Nestlé та Імперський коледж Лондону встановлюють нові партнерські відносини, головна мета яких – вивчення питань раціонального харчування на науковому рівні. 

У найближчі п’ять років Nestlé інвестує 10 мільйонів швейцарських франків в партнерство, яке буде зосереджене на декількох галузях, включно з дослідженням роботи кишкових бактерій, котрі називають «кишкові мікробіоми».

Метою цього партнерства є досягнення кращого розуміння того, як мікробіоми впливають на наше фізичне та психічне здоров’я.Liked this story? Share it with others.
Тра 19, 2016

У травні Nestlé в Україні за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації організувала ознайомчу конференцію у приміщенні наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка. На конференції вчителям з 82 загальноосвітніх навчальних закладів регіону презентували освітню програму для школярів молодших класів «Абетка харчування». 
Liked this story? Share it with others.
Кві 25, 2016

Представники з Центру досліджень Nestlé побували сьогодні на борту літака Solar Impulse, який використовує виключно сонячну енергію. Літак відправлявся з Гонолулу (Гаваї), в останній політ у своїй навколосвітній подорожі. 

Наші дослідники покращили спеціалізоване меню для пілотів Solar Impulse Бертранда Піккарда та Андре Боршберга. Оскільки вони намагаються облетіти всю земну кулю, меню має підходити для випробувань, через які вони проходять, і забезпечувати оптимальне поживне харчування. 

Ця місія – безпрецедентний тест на витривалість для обох пілотів, які мають залишатись здоровими та ситими, долаючи великий стрес, низький рівень кисню та екстремальні температури.

Наша команда в дослідницькому центрі Nestlé в Лозанні працює з командою проекту Solar Impulse більше п’яти років. Дослідники постійно вдосконалюють вибір запакованих основних страв та перекусів, які витримують великі перепади температур і залишаються свіжими без консервантів. 

Liked this story? Share it with others.
Кві 19, 2016

В цьому році День Землі збігається з датою підписання Паризької угоди про кліматичні зміни. Угода зобов’язує країни боротися з глобальним потеплінням.

Nestlé з гордістю підтримує обидві ініціативи через власну програму «Nestlé в суспільстві». 

Щоб допомогти ООН досягти мети Дня Землі – посадити сім мільярдів дерев за 5 років, наші агрономи в рамках плану Nescafé та какао-плану Nestlé безкоштовно відправили фермерам 90 мільйонів рослин кави та какао. 

Також ми працюємо над зменшенням викидів парникових газів, знижуємо кількість відходів та збільшуємо використання відновлюваної енергії в нашій роботі. 

За останні десять років ми вже скоротили споживання енергії на тону продукту на 29%.

Liked this story? Share it with others.
Кві 14, 2016

Сподіваєтесь зменшити кількість солі в денному раціоні харчування і при цьому не втратити смак їжі? Дамо сім порад, які допоможуть насолоджуватись здоровими та смачними стравами.


 
 1. Норма вживання

Здоров’я в цифрах


Зменшити кількість вживання солі, не знаючи конкретних цифр, важко. Світова організація охорони здоров’я рекомендує вживати 5 грамів солі на день – це приблизно одна повна чайна ложка. Пам’ятаючи про це, контролювати вміст солі в їжі буде легше. Щоб дізнатись, скільки солі можна вживати саме вам, проконсультуйтесь зі спеціалістом (лікарем або дієтологом). 

 

2. Купуйте з розумом 

Звертайте увагу на те, що берете до свого кошика

Liked this story? Share it with others.
Кві 07, 2016


7 квітня Nestlé в Україні традиційно підтримує «Всесвітній день здоров’я», звертаючи особливу увагу на безпеку харчових продуктів, яка є одним з головних пріоритетів компанії. Впродовж 150 років Nestlé сприяє підвищенню якості життя споживачів по всьому світу, пропонуючи їм корисні, смачні та якісні продукти харчування та напої, залучаючи їх до здорового способу життя. 

У світі й досі мільйони людей страждають від харчових отруєнь, а безпека харчових продуктів може попередити проблеми зі здоров’ям. Тому висвітлення цієї теми – це можливість розповісти людям, які працюють в державному секторі, фермерам, виробникам, представникам роздрібної торгівлі, медичним працівникам, а також споживачам про важливість продовольчої безпеки та роль, яку кожен може відіграти в забезпеченні якості та безпеки продуктів харчування. 

Liked this story? Share it with others.
Бер 17, 2016

 

17 березня Nestlé в Україні разом із представниками українських та міжнародних компаній підписали Український пакт заради молоді 2020. Ініціаторами створення документу став Центр розвитку корпоративної соціальної відповідальності.


 

Liked this story? Share it with others.
Бер 14, 2016

Згідно з даними річного звіту Nestlé за 2015 рік навіть у непростих торговельних умовах компанія змогла досягти стабільних результатів та стійкого зростання за підсумками минулого року. 

У своєму зверненні до акціонерів, яке передувало річному звіту, голова ради директорів Пітер Брабек та головний виконавчий директор Пол Бюльке висловили впевненість у тому, що Nestlé і в майбутньому успішно досягатиме запланованих довготривалих цілей та зможе щорічно забезпечувати показники у 5-6% органічного зростання.

Цього року Nestlé святкує свій 150-річний ювілей. У зв’язку з цим у зверненні згадали про те, як завдяки створенню підрозділів Nestlé Health Science та Nestlé Skin Health компанія розширює сферу діяльності за межі бізнесу з вироблення продуктів харчування та напоїв.

Liked this story? Share it with others.
Бер 13, 2016


«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді, задля розвитку професійних навичок молодих європейців. 

У процесі розвитку зросла потреба доступу до робочих місць і можливостей навчання європейської молоді. Nestlé та «Альянс заради молоді», як члени – засновники, приєдналися до Європейського пакту для молоді. 

Сім мільйонів осіб в Європі у віці до 25 років неактивні в сфері зайнятості, освіти чи професійної підготовки. Європейський пакт у справах молоді, створений Європейською діловою мережею КСВ та Європейською комісією, направлений на роботу з підприємствами, молодіжними організаціями, освітніми установами та іншими зацікавленими сторонами щодо скорочення прогалин в знаннях і підвищення працевлаштування молоді.

 У рамках Пакту «Альянс заради молоді» буде зосереджений на створенні схеми «подвійного навчання» по всій Європі, поєднуючи формальну освіту під час занять та навчання в процесі роботи. 

Liked this story? Share it with others.
Бер 11, 2016

Розширення можливостей в сільському господарстві для одного мільйона жінок: звіт простворення спільних цінностей Nestlé

Згідно з новим звітом, більше одного мільйона жінок в азіатських та африканських сільськогосподарських громадах отримали нові можливості у рамках співробітництва з Nestlé.

Публікація річного звіту Nestlé збігається з Міжнародним жіночим днем та висвітлює прогрес компанії на тему гендерної рівності впродовж 2015 року. Не менше 34% керуючих посад по всьому світу обіймають жінки.

Голова правління Nestlé S.A. Петер Брабек  та виконавчий директор Nestlé S.A. Пол Бюльке сказали:«Ми завжди вірили, що для процвітання нашої компанії необхідно, щоб громади,які ми обслуговуємо та в яких працюємо, також процвітали. Наші 39 зобов’язань виходять за рамки простого дотримання правил та базуються на спільних цінностях, у які ми віримо. Це створює фундамент, на якому ми будуємо наші діїщодо створення спільних цінностей».

Liked this story? Share it with others.
Лют 26, 2016

Науково доведено, що перець чилі може запобігти збільшенню ваги, але він також відомий своїм вогняним смаком. Науковці Nestlé переконані, що кориця може стати більш прохолодною альтернативою.

Разом з колегами з Токійського університету вони спостерігають за тим, наскільки ефективно екстракт кориці та капсаїцин (екстракт перцю чилі) підвищують витрату енергії та окислення жирів у п’ятнадцяти здорових чоловіків.

Ожиріння – це результат дисбалансу між поглинанням та витратою енергії. Отже, краща витрата енергії (шляхом вправ або дієти) допомагає запобігти збільшенню ваги. Через окислення жирів організм перетворює жир на енергію.

Вчені виявили, що екстракт кориці значно підвищив витрату енергії у чоловіків. Разом з екстрактом перцю чилі ці обидві речовини також значно підвищують рівень окислення жирів.

Liked this story? Share it with others.
Лют 24, 2016

Науковий підрозділ Nestlé інвестує 42,3 мільйони швейцарських франків у американський стартап Pronutria Biosciences. Ця платформа розвиває продукти на основі амінокислот, які в подальшому, можливо, зможуть вирішити серйозні медичні проблеми.

Амінокислоти – це необхідні для життя людини органічні сполуки. Об’єднуючись, амінокислоти утворюють протеїни та мають велике значення для багатьох функцій організму. Дефіцит амінокислот призводить до розладів нервової системи, порушення обміну речовин, проблем з м’язами та печінкою.

Pronutria витратить інвестиції на глибше дослідження амінокислот, включаючи розвиток нової сполуки PN-107. Ця сполука потенційно здатна подолати втрату м’язової маси через, наприклад, старіння, тривалий постільний режим або іммобілізацію.

Liked this story? Share it with others.
Лют 23, 2016

 

Компанія Nestlé брала участь у розробці першого тесту на залізодефіцит, який не потребує забору крові для аналізу. Завдяки цій роботі спосіб виявлення дефіциту заліза в організмі людини став дешевшим та простішим, і тим самим приносить користь мільйонам людей.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, від дефіциту заліза страждає більше людей, ніж від будь-яких інших недуг. В групі ризику – жінки та діти. Якщо залізодефіцит не лікувати, він може погіршити як фізичний, так і психологічний стан людини.

Сучасні тести потребують забору крові та спеціального лабораторного обладнання для її аналізу. Саме тому більшість людей, які страждають від дефіциту заліза, навіть не підозрюють цього.

Liked this story? Share it with others.
Лют 17, 2016

Система реформування продуктів Nestlé – це, згідно з Європейським журналом харчування, ефективний шлях до зменшення кількості цукру, солі та жирів у продуктах і, водночас, збільшення в них кількості поживних речовин.

Система профілювання харчів Nestlé розділяє їжу на 32 категорії. Починаючи від макаронних виробів, піци та продуктів на основі злаків до супів, печива, сирів, молочних десертів та соусів. Система розраховує певну кількість поживних речовин на кожну порцію, що адаптована під певний вік.

Головний технічний директор Nestlé Стефан Катсікас зазначив: «Ця плідна робота, яку ми проводимо спільно зі світовими експертами, – основа, яка веде до систематичного покращення харчової цінності наших продуктів. Також це платформа для запуску розширеної персоналізованої консультаційної бази з харчування для наших споживачів».

Liked this story? Share it with others.
Лют 16, 2016

«Наше згущене молоко оригінальне, швейцарське та найкраще. Усі інші – гірші». Це було зухвалим рекламним повідомленням, але за ним стояли факти.

Одержимі непохитною відданістю якості, брати Джордж та Чарльз Пейдж, американці та праотці компанії Nestlé, у 1867 році побудували першу в Європі фабрику з виготовлення згущеного молока.Сьогодні, додаючи свіже пастеризоване молоко до сухих сніданків або солодке згущене молоко до десерту, ми приймаємо за належне безпечність цих продуктів.

Але так було не завжди. До XIX століття чисте свіже молоко було цінним товаром у великих та малих містах Європи. Молоко часто було головним збудником хвороб, адже без холодильників воно швидко псувалося. Також молоко часто підробляли, що призводило навіть до смертельних випадків. До нього часто додавали воду, крейду та інші домішки.

Liked this story? Share it with others.
Лют 15, 2016

У зв'язку з випадком отримання нашими споживачами шахрайських повідомлень про виграш матеріальних цінностей від бренду Nescafé Dolce Gusto, повідомляємо, що компанія Nestle в Україні не проводить жодної акції з розіграшом грошових призів від бренду Nescafé Dolce Gusto, а також не інформує споживачів про виграші за допомогою телефонних дзвінків.

У випадку отримання подібних дзвінків просимо Вас ігнорувати такі повідомлення.

Дякуємо за розуміння.

Liked this story? Share it with others.
Лют 10, 2016

KitKat став першим брендом з-поміж кондитерських виробів у світі, що виробляється із використанням какао, придбаного у рамках програми «Nestlé какао-план». Ця програма має на меті поліпшити життя фермерських громад та якість бобів.

Сандра Мартінес, голова відділу кондитерських виробів Nestlé зазначила: «Nestlé пишається тим, що KitKat став першим у світі виробом серед солодощів, який виготовлений повністю з какао, яке постачається в рамках какао-плану. Nestlé надзвичайно важливо бути частиною системи, яка піклується про людей та навколишнє середовище. Соціальна відповідальність, як і якість нашої продукції, має вирішальне значення для сільських громад в Кот-д’Івуарі».

Щоб привернути увагу до проекту, соціально свідомий Луї Коле представив на YouTube чотири фільми, зняті в Кот-д’Івуарі, які показують три стовпи какао-плану Nestlé – краще господарство, краще какао та краще життя.

В одному з фільмів знявся всесвітньо відомий футболіст Дід’є Дрогба – стрічка присвячена партнерству Nestlé з його фондом, що підтримує дівуарійців у сфері здоров’я та освіти.

Liked this story? Share it with others.
Лют 01, 2016

 

CEO Nestlé Пол Бюльке підтвердив зацікавлення компанії у скороченні харчових відходів, вступивши в нову коаліцію Чемпіони 12.3, яка працює над активізацією дій у цьому напрямі. Чемпіони 12.3 збирають разом керівників компаній, політиків, лідерів світових установ та громади, щоб прискорити прогрес у досягненні мети Організації Об’єднаних Націй зі сталого розвитку Ціль 12.3. Ціль 12.3 має на меті вдвічі зменшити кількість харчових відходів та втрат продовольства на душу населення до 2030 року.

Пол Бюльке зазначив: «Ми пишаємося тим, що є частиною Чемпіонів 12.3. Я впевнений у тому, що, працюючи разом, ми зможемо прийняти правильні рішення, щоб зменшити кількість харчових відходів та продовольчих втрат, щоб допомогти світу досягти Цілі 12.3.

Liked this story? Share it with others.
Січ 29, 2016

 

Nestlé Health Science підписала ексклюзивну угоду за межами Сполучених Штатів та Канади про підтримку майбутньої комерціалізації роботи компанії Seres Therapeutics’ «терапія мікрофлори».

Метою роботи є лікування запальних захворювань кишківника та боротьба з бактерією C.diff, збудником псевдомембранозного коліту, який може бути небезпечним для життя.

Nestlé Health Science інвестує 121 мільйон швейцарських франків авансом, щоб підтримати «Екобіотики» Sere, - новий клас біологічних ліків, створених на основі мікроорганізмів. Вони націлені на мікрофлору – 100 трильйонів мікроорганізмів, які живуть у людському тілі.

Наукове дослідження все більше поєднує нездорову або незбалансовану мікрофлору кишківника з низкою захворювань, у тому числі із запальними захворюваннями кишківника та бактерією C.diff.

Liked this story? Share it with others.
Січ 28, 2016

 

Організація ATNI (Access to Nutrition Index) оцінює роботу та складає рейтинги найбільших світових виробників харчової продукції. У 2016 році Nestlé зайняла перше місце в рейтингу ATNI за показником торгівлі замінниками грудного молока і друге місце в загальному заліку, що свідчить про прогрес порівняно з 2013 роком, коли компанія посіла третє місце.

ATNI стверджує, що виробники замінників грудного молока (ЗГМ) мають прийняти і застосовувати в глобальному масштабі маркетингову політику щодо сухих молочних сумішей, яка повністю відповідає кодексу ВООЗ та її постановам. Nestlé розділяє ідею відповідального маркетингу ЗГМ та надалі працюватиме над покращенням показників, на які ATNI рекомендувала звернути увагу.

У 2016 році ATNI склала рейтинг 22 найбільших світових компаній з виробництва продуктів харчування та напоїв, беручи до уваги їхні зобов’язання, пов’язані з харчуванням, а також продуктивність у відповідності до сіми показників – це управління, продукти, доступність, торгівля, спосіб життя, маркування та співробітництво.

Liked this story? Share it with others.
Січ 13, 2016

1867 рік, Швейцарія. Новонародженій дитині не вистачає материнського молока, що дуже страшно в ті часи, коли немовлята помирають від недоїдання через брак якісних замінників грудного молока. Генрі Нестле вивчає проблему і годує дитину своєю новою сумішшю для новонароджених «Молочне борошно» (“Farine Lactée”). Це – єдиний продукт, який хлопчик може споживати. І він виживає.

 

Чутки про успіх Нестле швидко розлетілися, а завдяки своїй цілеспрямованості, відданості справі та новаторському духу він створив успішний бізнес. Інноваційний винахід Нестле, що врятував багато життів, є моделлю усього, чому от уже 150 років слідує компанія Nestlé, розуміючи та передбачаючи мінливі потреби споживачів.

Liked this story? Share it with others.
Лис 24, 2015

 

Більшість людей знайомі з відчуттям нервової напруженості, що з’являється як наслідок споживання занадто великої кількості кофеїну. А що, коли можна було випивати каву один раз на день та насолоджуватись підбадьорюючим ефектом, який викликає кофеїн, поступово протягом усього дня?

Вчені дослідницького центру Nestlé в Лозанні, Швейцарія, співпрацюючи з Федеральною політехнічною школою Лозанни (EPFL) та Швейцарською вищою технічною школою Цюріха (ETHZ), провели дослідження, опубліковане в журналі Nature Communications, завдяки якому можна прискорити розвиток продуктів або добавок із ефектом поступового вивільнення необхідних речовин в організм.

Дослідження зосереджені на так званих «кубосомах», що імітують природні структури, присутні в організмі. Вони складаються з ліпідних молекул та води і можуть контрольовано випускати поживні речовини або ліки в людський організм.

Liked this story? Share it with others.
Лис 23, 2015


 

Nescafé у партнерстві з Facebook стали першопрохідцями у створенні нової технології завантаження інтерактивного відео, щойно розробленої для платформи.

У відео Nescafé «Доброго ранку, світ!» показують людей на кухнях по всьому світу, які виконують хітову пісню «Don’t worry», використовуючи ложки, чашки, виделки та кружки з кавою. Глядачі отримали унікальну можливість побачити панорамне відео з оглядом у 360 градусів, вперше це стало можливим на Facebook.

Старший віце-президент стратегічного бізнес-підрозділу напоїв Nestlé Карстен Фредхолм каже: «Відомо, що молоді шанувальники кави вмикають свої телефони на початку кожного нового дня в очікуванні справжніх розваг. Відео з оглядом у 360 градусів дає нам можливість брати участь у розвитку інновацій».

Liked this story? Share it with others.
Лис 19, 2015

 

«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді, задля розвитку професійних навичок молодих європейців.

Упроцесі розвитку зросла потреба доступу до робочих місць і можливостей навчання європейської молоді. Nestlé та «Альянс заради молоді», як члени – засновники, приєдналися до Європейського пакту для молоді.

Сім мільйонів осіб в Європі у віці до 25 років неактивні в сфері зайнятості, освіти чи професійної підготовки. Європейський пакт у справах молоді, створений Європейською діловою мережею КСВ та Європейською комісією, направлений на роботу з підприємствами, молодіжними організаціями, освітніми установами та іншими зацікавленими сторонами щодо скорочення прогалин в знаннях і підвищення працевлаштування молоді.

У рамках Пакту «Альянс заради молоді» буде зосереджений на створенні схеми «подвійного навчання» по всій Європі, поєднуючи формальну освіту під час занять та навчання в процесі роботи.

Liked this story? Share it with others.
Лис 16, 2015

 

Вчені Nestlé довели, що деякі пробіотики, які пройшли пастеризацію, діють на клітини та забезпечують кращий баланс імунної системи, ніж їх "живі" еквіваленти. Це допоможе вченим у розробці більш ефективних продуктів з пробіотиками, таких як дитячі суміші та напої з тривалим терміном зберігання.

Пробіотики - це бактерії, необхідні для імунної системи людини. В основному вони використовуються в харчових продуктах. Пробіотики з термообробкою втрачають здатність до відтворення. У Nestlé хотіли дослідити, чи забезпечують вони користь для здоров'я у цьому вигляді, як і раніше.

Дослідження Nestlé опубліковане в журналі «Allergy and Clinical Immunology» (пер. Алергія та Клінична імунологія) виявляє, як живі та форми пробіотиків після термообробки штаму «Lactobacillus paracasei NCC +2461» впливають на імунні клітини через епігенетичні: спосіб вираження наших генів - це результат нашого довкілля.

Liked this story? Share it with others.
Лис 13, 2015

Углибині щільно закритої кімнати в Швейцарській лабораторії лежать акуратно біч-о-біч 700 плиток шоколаду, що загорнуті в прозору плівку, приєднані до датчиків і викладені на світло 24 години на добу.

Це може виглядати як фантастичний інкубатор, омріяний шокоголиком, проте не є чарівним рецептом вирощування готових кондитерських виробів.

Знання — ось, що пропагується тут. Це знання, врешті решт, може допомогти у збереженні тонн упаковки щорічно.

 

Інформаційна яма

Чому деякі продукти більш чутливі до таких елементів, як волога, кисень і світло?

Недостатньо знати про ступінь, в якому ці «фактори деградації», як їх називають вчені, впливають на чутливі продукти протягом їхнього «життя» на полиці.

Відсутність доступних точних даних, а також методи їх збору, може призвести до переоцінки виробниками необхідного рівня захисту пакування продуктів.

Liked this story? Share it with others.
Лис 12, 2015

 

За результатами рейтингу CDP1 Nestlé визнали світовим лідером у вирішенні проблем, пов’язаних з кліматом. Nestlé — одна з 64-х компаній, яка претендувала на високий показник у щорічному престижному рейтингу серед більше ніж двох тисяч компаній в цілому.

Nestlé очолює престижний список А у кліматичному рейтингу СDP (Carbon Disclosure Project) завдяки впровадженню технологій у подальшій оптимізації використання енергії для скорочення викидів, у тому числі парникових газів (ПГ).

Nestlé допомагає фермерам використовувати воду більш ефективно, надає фінансову підтримку для забезпечення біогазовими котлами на молочних фермах, задля оновлення джерел енергії та скорочення викидів метану. Завдяки проекту «Проти вирубки лісів» компанія прагне до збереження природного капіталу й забезпечення поваги постачальників.

Liked this story? Share it with others.
Лис 11, 2015

За 9 місяців 2015 року компанія показала вдалу динаміку продажів


Групові результати

За дев’ять місяців 2015 року органічне зростання продажів компанії становило 4,2 % (із них 2,0 % — реальне внутрішнє зростання, 2,2% — ціни). Загальний обсяг продажів склав 64,9 млрд швейцарських франків, що були закріплені в іноземній валюті (-6,7 %).

Компанія продовжила ріст у трьох географічних регіонах з органічним зростанням у 6,2 % в Північній і Південній Америці (AMS), 4,0 % — в Європі, на Близькому Сході, у Північній Африці (EMENA) і 1,1% — в Азії, Океанії і частині Африки, що південніше Сахари (АОА).

Liked this story? Share it with others.
Жов 23, 2015

У жовтні програма Nestlé «Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids Programme) охопила 80 країн світу. Таким чином компанія виконала зобов’язання розширити програму з оздоровлення дітей з 73-х до 80 країн у 2015 році.


У 2013-му Nestlé оголосила низку зобов’язань перед світовим суспільством у галузях, що пов’язані з діяльністю компанії, — здорове харчування, водозабезпечення, розбудова сільського господарства, сталий розвиток тощо. Компанія прагне досягти успіху за даними напрямками до 2020 року або раніше й звітує про свої досягнення.

На сьогодні над програмою «Здорові діти» працюють близько 300 партнерів Nestlé з місцевої влади, університетів, наукових інститутів, дитячих асоціацій харчування. Завдяки загальним зусиллям програма об’єднала більше 7,5 мільйонів дітей по всьому світу.

Liked this story? Share it with others.
Вер 14, 2015

Чи може один з найстаріших брендів шоколаду, якому в 2015 році виповнилося 80 років, вважатися трендсеттером у світі сучасних цифрових технологій? Безперечно так, якщо йдеться про KitKat!

Заснована у 1935 році торговельна марка KitKat із червоною обгорткою та шоколадними паличками не тільки подолала перевірку часом, але й досі продовжує розвиватися. На думку журналу Time, саме цей шоколад кинув виклик часу, щоб, попри зміни в бізнес-середовищі та споживчій поведінці, які відбувалися протягом останніх восьми десятиліть, увійти до ТОП-10 найкращих брендів і товарів повсякденного вжитку в соціальних медіа.

KitKat вирушає в космос

Від самого 1938 року KitKat асоціюється з паузою або невеличкою перервою. Завдяки класичному слогану «Зроби паузу – з’їж KitKat» перерва в роботі є синонімом бренда протягом більше ніж 60 років.

Liked this story? Share it with others.
Cep 24, 2015

Друзі!

Вітаємо вас із найголовнішим святом Української державності – з 24-ю річницею Незалежності України.

З цієї визначної нагоди від щирого серця бажаємо вам сил і натхнення, миру та єдності, радості і щастя, міцного здоров’я вам та вашим близьким.

День Незалежності – особливе свято для кожного українця, незалежно від віросповідання та поглядів. Це свято свободи, вільної країни та вільного народу! Останні роки стали випробовуванням для всіх нас - на мужність, зрілість, терпимість, співчуття та розуміння.

Ми впевнені у щасливому майбутньому для України та бажаємо найкращого майбутнього всім вам. Нехай завжди у ваших оселях панує мир, затишок, взаєморозуміння та злагода, нехай ця чудова країна надихає вас на добрі справи. Дорогі наші споживачі, мирного неба всім вам!

З найкращими побажаннями, Nestlé в Україні

Liked this story? Share it with others.
Cep 11, 2015


Готуємось до фіналу


У квітні конкурс стартапів НЕСКАФЕ Idea-X визначив дев’ять ідей – фіналістів, три з яких за рішенням авторитетного журі отримають по сто тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї. Вперше цього року п'ятдесят тисяч гривень - так званий фонд симпатій інтернет-аудиторії - отримає проект, який у фіналі збере найбільше шанувальників при інтернет-голосуванні. Вже цими днями всі ідеї будуть особисто презентовані авторами в Києві та і будуть визначені переможці.

Liked this story? Share it with others.
Чер 30, 2015

Nestlé заснувала глобальну політику з охорони материнства для співробітників по всьому світі, яка буде однією з найпрогресивніших програм у секторі виробництва продуктів харчування.

Політика, що ґрунтується на Конвенції МОП про охорону материнства, встановлює мінімальні стандарти, які повинні бути реалізовані на робочих місцях Nestlé у світі до 2018 року.

Політика дає співробітникам мінімум 14 тижнів оплачуваної відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, а також право продовжити цю відпустку до шести місяців. Ця політика буде впроваджена для всіх основних годувальників новонароджених, у тому числі працівників-чоловіків та прийомних батьків.

Ця політика також включає захист співробітників, гнучкий графік роботи та доступ до спеціальних кімнат для грудного вигодовування в робочий час в головних та інших офісах компанії, де працюють більш ніж 50 співробітників. Nestlé має більш ніж 190 кімнат для грудного вигодовування в приміщеннях компанії.

Liked this story? Share it with others.
Чер 25, 2015

Liked this story? Share it with others.
Чер 02, 2015
 • Впродовж 2014 року завдяки ініціативі «Aльянс заради молоді» надано 50 тисяч робочих місць та можливості для професійного навчання молоді.
 • Курси професійної адаптації та тренінги сприяють працевлаштуванню.
 • Компанії орієнтуються на програму «подвійного навчання», що сприятиме зменшенню безробіття серед молоді в Європі.

Впродовж року компанії-партнери «Aльянсу заради молоді» підготували навчальні програми та надали робочі місця 50 тисячам молодим європейцям. Це лише половина із запланованого обсягу (протягом найближчих трьох років вони домовились створити 100 тисяч робочих місць). «Aльянс заради молоді» - це бізнес-орієнтована ініціатива, що просуває ідею зайнятості молоді. Ініціативу розпочато компанією Nestlé у 2014 році, а зараз до неї вже приєдналося більше 200 компаній.

Компанії-партнери «Aльянсу заради молоді» взяли участь у більше ніж 5400 заходах із професійного навчання, до програм яких входили ярмарки вакансій, підготовка до інтерв’ю, рекомендації по заповненню резюме та інші способи підтримки молодих випускників.

Liked this story? Share it with others.
Тра 28, 2015

Nestlé отримала премію CR Reporting Awards 2015 за кращий звіт щодо корпоративної соціальної відповідальності, за результатами незалежного голосування майже 5000 фахівців, що працюють у цій галузі.

Компанія обійшла інші міжнародні корпорації та взяла першу нагороду у єдиній світовій щорічній премії за звітність щодо корпоративної відповідальності, вигравши у номінації «Кращий звіт, опублікований в 2013-14» за звіт «Створюючи спільні цінності 2013».

Учасники голосування оцінювали звіти за такими критеріями: зміст, комунікаційна цінність, достовірність інформації, рівень дотримання своїх зобов’язань, якісна характеристика інформації. У підсумку Nestlé відзначили за «значний масштаб та всесторонність» представленого звіту, а також за «чітке розуміння» важливості сталого розвитку для компанії, яке дає поданий звіт.

Liked this story? Share it with others.
Тра 21, 2015

 

Nestlé та Google запустили нову глобальну цифрову кампанію, щоб допомогти споживачам швидко знаходити топові відео на YouTube з телефону поки вони насолоджуються перервою з KitKat.

Використовуючи пошукову функцію Google voice споживачі по всьому світу зможуть сказати “Ок Google, YouTube my break” (Моя перерва з YouTube) через будь-який телефон із системою Андроїд або інший гаджет, де встановлено додаток Google. Після перегляду короткого відео від KitKat, вони зможуть побачити перелік топових YouTube відео і зможуть поділитися цим контентом з друзями через соціальні мережі.

У Великобританії та Ірландії Nestlé випустили на ринок лімітовану серію батончиків, на яких класичний логотип KitKat було замінено на “YouTube Break” у межах глобальної кампанії бренду KitKat “Святкуй перерву” (Celebrate the Breaker’s breaks).

Liked this story? Share it with others.
Тра 12, 2015
«Nestlé взяла на себе зобов`язання зменшити марнування харчів та скоротити відходи під час виробництва. Урамках заходу «Безпечна їжа», який відбувся у штаб-квартирі компанії у Швейцарії, нову ініціативу було презентовано представникам індустрії, науково-дослідницьких організацій, урядових кіл та громадськості. Зобов`язання підвищення ефективності використання ресурсів під час виробництва є частиною програми Nestle «Створення спільних цінностей», яка спрямована на вирішення глобальних соціальних та економічних проблем.
Liked this story? Share it with others.
Кві 28, 2015

Різотто з грибами, запечена картопля та суп-каррі: дієта для пілотів Solar Impulse, які намагаються стати першими у світі, хто керує літаками на сонячних батареях.

Комусь усе це може здатися простим і звичайним, але насправді для того, щоб урешті-решт розробити правильну дієту саме із цих страв, у команди з восьми вчених у науково-дослідному центрі Nestlé (NRC) у Лозанні (Швейцарія) пішло п'ять років і більш ніж 6000 годин на попередні дослідження і розробки.

Під керівництвом доктора Аміра Кассіс команда Nestlé розробила спеціальні плани дієт і набір продуктів, які наразі споживають два пілота, що прагнуть побити світовий рекорд у польотах з використанням сонячної енергії, – Бертран Пікар і Андре Боршберг.

Liked this story? Share it with others.
Кві 03, 2015

У березні в соціальній мережі Facebook розпочала роботу сторінка ініціативи Nestle з працевлаштування молоді «Альянс заради молоді». Офіційне відкриття сторінки відбулося у Лондоні в офісі Facebook за участю Виконавчого віце-президента Nestlé S.A, керівника зони EMENA Луїса Кантарелла та генеральних директорів компаній-партнерів.

За статистикою сьогодні 8 з 10 осіб користуються соціальною мережею для пошуку роботи, тому була створена інтернет-спільнота на Facebook – All4YOUth – присвячена проблемі зайнятості молоді та спрямована надавати допомогу молодим людям у пошуку роботи.

Створена молодими людьми і для молодих людей, платформа допомагатиме молоді підготуватись до виходу на ринок праці, надаватиме поради з написання резюме та проходження інтерв'ю. Все це представлено у творчому, молодіжному та дружньому форматі.

Особливістю сторінки є те, що вона публікує пропозиції щодо робочих місць, стажування та навчання безпосередньо від власних рекрутингових платформ компаній (у випадку з Nestlé – від платформи Taleo).

Liked this story? Share it with others.
Бер 31, 2015
 

"Я не думаю, що більшість людей усвідомлюють який обсяг роботи проводиться для забезпечення того, щоб їжа, яку вони вживають була безпечною", - говорить Джон О'Брайен, керівник дослідницької програми безпеки продуктів харчування міжнародного науково-дослідницького центру Nestlé.

"Тільки тоді, коли щось йде не так, вони замислюються над цим".

Коли Японія постраждала від руйнівного землетрусу і цунамі в березні 2011 року, які дестабілізували ядерну електростанцію у Фукусімі, склалася жахлива ситуація

"Землетрус стався в п'ятницю, а в понеділок стало відомо наскільки це серйозна ядерна аварія" - каже Джон.

"Ми відразу замовили радіометричну апаратуру і застосували нові методи та інструменти на нашому виробництві для відстеження радіоактивності поблизу ураженої ділянки.

"Протягом двох тижнів ми мали працювати, у так званій «Системі надзвичайного випуску продукції», це означає, що наші продукти були безпечні для споживання і могли залишити фабрику".

Liked this story? Share it with others.
Бер 26, 2015

На околиці Ньюкасла-на-Тайні на північному сході Англії кондитерська фабрика використовує багатовіковий метод, завдяки чому відходи виробництва отримають ще одне життя.

Нова анаеробна система переробки органічних відходів на заводі Nestlé у Фавдоні перетворює відходи виробництва шоколаду та кондитерських виробів з цукру на поновлювані джерела енергії та чистої води.

Ось як це працює: забраковані цукерки та солодощі, які не підходять для продажу або переробки, разом з відходами виробництва (цукром і крохмалем) розщеплюються на маленькі шматочки. Ця суміш потім частково розчиняється за допомогою рідких відходів від прибирання заводу, для того щоб створити «шоколадний суп».

Далі цей «шоколадний суп» подається в герметичний резервуар, де відбувається анаеробна переробка – природний процес руйнування за допомогою бактерій та відсутності кисню біорозкладних матеріалів, таких як продукти харчування, та перетворення їх на корисні побічні продукти. Ці побічні продукти використовуються для часткового задоволення енергетичних потреб заводу.

Liked this story? Share it with others.
Бер 19, 2015

Liked this story? Share it with others.
Бер 18, 2015

Серіал, що транслюється з вантажівки просто неба, допомагає звільнити Західну Африку від токсичних сполук. Токсини здатні отруїти зернові, таким чином зашкодити здоров’ю та спричинити фінансову загрозу для африканських фермерів.

Мобільний кінотеатр – це не просто трансляція серіалу з вантажівки, адже кінострічка переконливо демонструє переваги належної сільськогосподарської практики.

Загрозу для західноафриканських фермерів складають мікотоксини — грибкові токсичні сполуки, які важко знищити в разі їхнього проникнення в харчовий ланцюг. Якщо ви споживаєте їжу, заражену мікотоксинами, у вас можуть виникнути серйозні проблеми зі здоров’ям, а в найгіршому випадку можуть стати навіть фатальними.

У цілому врожай, що має високий рівень зараження мікотоксинами, може бути абсолютно зіпсованим. Його вкрай важко продати, адже він непридатний для споживання.

Пошкодження зернових

Вісім років тому в Гані та Нігерії Nestlé довелося відмовитися приблизно від половини зернових, вирощених у цих країнах для заводів Nestlé, оскільки вони містили високий рівень афлатоксину (типу мікотоксинів, що є потужним канцерогеном).

Liked this story? Share it with others.
Бер 05, 2015

Протягом багатьох років його розглядали як невід’ємну частину раціону більш ніж півмільярда людей у світі. Мова йде про тропічний чагарник, який у буквальному сенсі рятує життя.

Маніока є однією з найбільш посухостійких у світі рослин ы здатна зростати майже в будь-якому ґрунті.

Тепер ця потужна зброя в боротьбі з голодом виявляється корисною ще й в іншому бою – у викоріненні дитячої праці в регіонах Західної Африки, де вирощують какао.

Навчання дітей у школі

Як ключовий покупець какао в Кот-д’Івуарі, компанія Nestlé працює з урядом, партнерами та постачальниками згідно з Nestlé Какао Планом, щоб зменшити ризик того, що діти виконуватимуть важку або небезпечну роботу в господарствах, що вирощують какао та належать їхнім родинам.

Відправлення дітей до школи є одним з найбільш ефективних способів вирішення проблеми дитячої праці.

Інфографіка: Розширення прав і можливостей жінок для вирішення проблеми дитячої праці - відкрити у повному розмірі (PDF, 3 Мб).

Liked this story? Share it with others.
Бер 04, 2015

Liked this story? Share it with others.
Бер 02, 2015

Liked this story? Share it with others.
Лют 19, 2015

Liked this story? Share it with others.
Гру 29, 2014

Nestlé мають активізувати свої дослідження в галузі епігенетики – науки про те, як харчова поведінка й інші навколишні фактори можуть вплинути на ваші гени та здоров’я, а також на здоров’я вашої дитини та майбутні покоління.

Компанія оголосила, що виділить 22 мільйони швейцарських франків на шестирічне партнерство з міжнародним альянсом дослідників в установах Саутгемптона, Окленду та Сінгапуру, які входять до Консорціуму EpiGen. Державно-приватне партнерство із спільним фінансуванням буде одним з найбільших у своєму роді.

Nestlé співпрацюють із Консорціумом з 2011 року, вивчаючи, як дієта і спосіб життя вагітних жінок впливають на активність генів їхньої дитини і як ці тонкі епігенетичні зміни можуть позначитися на майбутньому здоровому зростанню та розвитку дітей.

Liked this story? Share it with others.
Гру 02, 2014

Liked this story? Share it with others.
Лис 18, 2014

Дослідження вчених Nestlé показують, що в майбутньому харчові продукти можуть моделювати вплив фізичних вправ на обмін речовин в організмі.

Такі продукти допоможуть зберегти здоровий енергетичний баланс. Це може бути досягнуто шляхом балансування поживних речовин за допомогою тих самих клітинних механізмів, що, як правило, активізуються за допомогою фізичних вправ. Це піде на користь тим, кому складно залишатися активним у зв’язку зі способом життя, похилим віком, хворобою або інвалідністю.

Вчені Інституту охорони здоров’я Nestlé дослідили, яким чином наш метаболізм регулюється головною молекулою, що керує енергетичним балансом організму. Висновки, опубліковані в Журналі хімії та біології, можуть призвести до розробки продуктів харчування, що допоможуть тим, хто страждає від проблем обміну речовин, таких як ожиріння чи хронічні хвороби (наприклад, діабет другого типу). Такі проблеми, зазвичай, поширеніші серед людей похилого віку, які стають менш активними.

Наступний етап дослідження – це виявлення природних речовин, що можуть вплинути на цей молекулярний механізм.

Liked this story? Share it with others.
Лис 12, 2014

ВЗГЛЯД: Йорг Шпільденнер, начальник відділу здорового харчування, науково-дослідний центр Nestlé

Автор: Йорг Шпільденнер

Коли бідна дитина в країні, що розвивається, страждає від нападу тяжкої діареї, то потрібне лікування часто коштує дорожче, ніж уся сім’я заробляє за тиждень. Схильність дитини до діареї (а це значною мірою є ознакою інфекції в результаті поганих санітарних умов у цих регіонах) зростає, якщо в неї є дефіцит цинку. Цинк є одним із найважливіших мікроелементів, яких потребує наш організм для росту та розвитку і без якого він є більш уразливим для хвороб і тривалих розладів.

Якщо один випадок захворювання, посилений дефіцитом мікроелементів, теоретично може відкинути сім’ю за межу бідності, тоді які економічні наслідки має для всієї нації розповсюджений дефіцит мікроелементів?

Liked this story? Share it with others.
Жов 16, 2014

Liked this story? Share it with others.
Жов 10, 2014

Liked this story? Share it with others.
Вер 14, 2014

Ці фотографії мікроскопічних часток їжі були зроблені вченими Nestlé. Вони показують безліч прихованих світів у звичайних продуктах. Лише погляньте.

Liked this story? Share it with others.
Лип 31, 2014

Liked this story? Share it with others.
Чер 04, 2014

Liked this story? Share it with others.
Кві 29, 2014

Liked this story? Share it with others.
Кві 29, 2014

Liked this story? Share it with others.
Кві 06, 2014

Liked this story? Share it with others.
Жов 31, 2013

Liked this story? Share it with others.
Тра 07, 2013

Святкування від «Світоча» відбудуться на Дні Львова з 10 по 12 травня.

«Резиденція» найсолодшого львівського бренду цього року розташується на площі біля Університету ім. Івана Франка. Тут відбуватиметься дитячий фестиваль - «Кідс Фест». Малеча і дорослі зможуть спробувати свої сили у виготовленні значків, конкурсі малюнків на асфальті, грі в гігантський твістер та залишити привітання та побажання улюбленому місту на «Дошці побажань». Також солодкий бренд підготував рідному місту подарунок – дитячий майданчик, який гості фестивалю за допомогою яскравих фарб та пензлів перетворять на незвичайний творчий об'єкт. Окрасою фестивалю стане танцювальний флеш-моб, в якому візьмуть участь 100 дітей з танцювальних колективів.

Ще одним сюрпризом від «Світоч» стануть польоти на повітряній кулі! Бажаючих побачити місто з висоти пташиного польоту також запрошують на площу біля Університету.

Liked this story? Share it with others.
Бер 27, 2013

Liked this story? Share it with others.
Бер 21, 2013

Liked this story? Share it with others.
Лис 20, 2012

Liked this story? Share it with others.
Лис 07, 2012
Купуючи Fitness в акційній упаковці ти гарантовано отримуєш сертифікат на придбання кавової машини NESCAFE Dolce Gusto Genio чи Piccolo
Liked this story? Share it with others.
Жов 09, 2012

У минулі вихідні ТМ NESCAFE Classic пригостила будівельників транспортної розв'язки на Поштовій площі у Києві ароматною вранішньою кавою. Акція пройшла біля незвичайного годинника NESCAFE Classic, що показує час до світанку.

Будівельники, які день у день спостерігають за дією годинника, отримали чудову можливість зустріти схід сонця точно у встановлений самою природою час, відзначивши цю подію чашкою запашної кави NESCAFE Classic. Під час вранішнього кавування багато хто з них зізнався, що саме цей напій їм допомагає підбадьоритися після нічної зміни або ж налаштуватися на робочий лад вранці, одразу після пробудження.

Liked this story? Share it with others.
Cep 07, 2012
 • Обсяг продажів: 44,1 млрд. шв. франків, органічне зростання: 6,6%, реальне внутрішнє зростання: 2,9%.
 • Прибуток від торговельних операцій: 66 млрд. шв. франків (+6,3%), норма прибутку: 15,0%, (-10 базисних пунктів).
 • Органічне зростання на ринках, що розвиваються, склало 12,9 і 2,6% на розвинених ринках.
 • Базовий дохід на акцію: 1,63 шв. франка, що демонструє зростання на 12,4% у постійній валюті.

  Операційний потік грошових коштів Групи склав 51 млрд. шв.франках, що більше результату за перше півріччя 2011 року, коли цей показник склав 21 млрд. шв. франків.

 • Прогноз на 2012 рік підтверджений: органічне зростання очікується на рівні 5-6%, прогнозується покращення норми прибутку та підвищення базового доходу у розрахунку на акцію в постійній валюті.

 

Liked this story? Share it with others.
Кві 11, 2012

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки, яких зображено позначення «Подарунок Льодяний слайдер чи Пазл».

1. (надалі – продукція), містять всередині вказаних упаковок Льодяні слайдери та пазли із зображенням героїв однойменного мультфільму «Льодовиковий Період 4. Континентальний Дрейф».

2. Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) та "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) мають льодяні слайдери, один з трьох із зображенням героїв мультфільму. Кількість іграшок кожного з 3-ох видів дизайну однакова і їх вкладення усередину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.

2.1. Готові сніданки "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.) мають один з трьох пазлів із зображенням героїв мультфільму.

3. Пропозиція діє на території України.

4. Строк дії пропозиції – з 26 липня 2012 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.

Liked this story? Share it with others.
Кві 11, 2012

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки,яких зображено позначення «Подарунок СТІКЕРИ чи ЗАКЛАДКА».

Liked this story? Share it with others.
Кві 06, 2012

Nestlé вживатиме нових заходів у боротьбі з дитячою працею

Nestlé та її партнери залучать спільноти Кот д'Івуару до розробки нових заходів щодо запобігання використання дитячої праці на плантаціях какао-бобів. Компанія буде поширювати інформацію про цю проблему і навчати людей розпізнавати, в яких ситуаціях діти піддаються ризикам, а також надавати допомогу у вирішенні цієї проблеми.

Дана ініціатива є частиною плану дій, розробленого компанією Nestlé у відповідь на публікацію звіту про поставки какао-бобів для компанії в країнах східної Африки, який був опублікований Асоціацією Справедливої Праці (АСТ, Fair Labor Association).

Ця ініціатива доповнить зусилля Nestlé, спрямовані на забезпечення сталого розвитку та поліпшення роботи компанії в процесі поставок какао-бобів в рамках какао-плану Nestlé (Nestlé Cocoa Plan).

Liked this story? Share it with others.
Жов 17, 2011

Цієї осені торгова марка «Торчин» запропонувала українським споживачам новий продукт у категорії соусів на майонезній основі – вишуканий «Французький» соус з зернятами гірчиці.

Новий «Французький» соус з зернятами гірчиці від «Торчин» – готовий до вживання пікантний соус, створений для справжніх гурманів та прихильників витонченої французької кухні. Завдяки оптимальному поєднанню цільних зернят гірчиці та гострого червоного перцю, соус має збалансований смак – його виражені гірчичні нотки гармонійно доповнюються приємними солодкувато-гоструватими відтінками. А своїм яскравим жовтогарячим кольором соус завдячує таким компонентам як куркума, коріандр та гірчичні зерна.

Liked this story? Share it with others.
Вер 20, 2011

Nestlé та Львівська кондитерська фабрика «Світоч» повертають на полиці магазинів пористий молочний шоколад «Аеро», який полюбився багатьом українським споживачам.

Новий «Аеро» представлений у формі шоколадного батончика, до складу якого входить усім відомий молочний шоколад «Світоч». Він виготовляється за покращеною рецептурою і містить великі “бульбашки”, що просто тануть в роті. Це унікальна пропозиція від «Світоча» — визнаного експерта у світі шоколадних виробів, який використовує стародавні традиції виробництва шоколаду в поєднанні з новітніми технологіями і завжди дотримується світових тенденцій у кондитерській галузі.

Для отримання ефекту великих “бульбашок” в процесі виробництва «Аеро» використовується унікальна технологія аерування (наповнення повітрям) шоколаду, запатентована компанією Nestlé.

Завдяки специфічним “бульбашкам” традиційний молочний шоколад набуває незвичної форми і дає можливість по-новому насолодитися улюбленим смаком.

Liked this story? Share it with others.
Лип 22, 2011

Вермішель ТМ «Мівіна», яку полюбляють українські споживачі, тепер у новій упаковці та з оновленою рецептурою.

Визнаний експерт в галузі раціонального харчування та здорового способу життя – найбільший у світі виробник продуктів харчування та напоїв – швейцарська компанія Nestlé S.A., котра придбала ТОВ «Техноком» торік, реалізує стратегію розвитку торгової марки «Мівіна», впроваджуючи корпоративні стандарти якості. На прилавках магазинів з'явилася оновлена вермішель «Мівіна» в пакетах та термостаканах. Подібні зміни чекають і на інші продукти: картопляне пюре, яєчну локшину та приправу.

Споживачі мають можливість оцінити вдосконалену рецептуру вермішелі «Мівіна». Завдяки тому, що вміст зелені та овочів був збільшений вдвічі, смак продукту став більш насиченим.

Liked this story? Share it with others.