Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Контактна інформація

Що для Вас
буде кращим в роботі?

Перегляньте наші часті запитання, зателефонуйте нам або підключіться до нас в соціальних мережах.

Крім того, з нами можна зв'язатися через контактну форму, наведену нижче. Ваше повідомлення буде направлено безпосередньо до нашого контактного центру по всьому світі, який дасть відповідь як тільки в них буде можливість. Зверніть увагу, що відповідь на Ваше запитання може бути відкладена (перенесена) через вихідні та святкові дні (свята).

Leave us a message

Залиште нам повідомлення

*Обов'язкові поля

Selected Options

З якого питання ви б хотіли зв'язатися з нами сьогодні?
Select an option below

​Підказка: We do our best to get back to all e-mails as soon as we can. However if your request is urgent please telephone your local consumer services team. Find the number in our directory of Nestlé numbers worldwide

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб опрацювати всі повідомлення електронної пошти, як найшвидше. Однак, якщо ваш запит терміновий будь ласка, зателефонуйте до місцевої команди служби обслуговування споживачів. Знайдіть номер в нашому каталозі номерівNestlé по всьому світу

'

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Якщо ваш запит є терміновим то, будь ласка, зателефонуйте одній з наших команд по відносинах з інвесторами.

'

Конфіденційність розкриття інформації: ваші персональні дані будуть використані як вказано вповідомленні про конфіденційність.

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Однак, якщо ви працюєте в дуже скорочені терміни, будь ласка, зателефоннуйте одній з наших корпоративних команд з медіа-відносин. .

Підказка: Якщо ви хочете подати заявку на роботу або відправити своє резюме на майбутні позиції, будь ласка, відвідайте нашу сторінкуприсвячену пошуку роботи..

Attach a file
2MB file upload limit
Upload requirements

Дякую. Як би ви хотіли, щоб ми зв'язалися з вами?

Контактні дані