Sort by
Sort by

Залиште нам повідомлення

*Обов'язкові поля

Selected Options

З якого питання ви б хотіли зв'язатися з нами сьогодні?
Select an option below

​Підказка: We do our best to get back to all e-mails as soon as we can. However if your request is urgent please telephone your local consumer services team. Find the number in our directory of Nestlé numbers worldwide

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб опрацювати всі повідомлення електронної пошти, як найшвидше. Однак, якщо ваш запит терміновий будь ласка, зателефонуйте до місцевої команди служби обслуговування споживачів. Знайдіть номер в нашому каталозі номерівNestlé по всьому світу

'

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Якщо ваш запит є терміновим то, будь ласка, зателефонуйте одній з наших команд по відносинах з інвесторами.

'

Конфіденційність розкриття інформації: ваші персональні дані будуть використані як вказано вповідомленні про конфіденційність.

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Однак, якщо ви працюєте в дуже скорочені терміни, будь ласка, зателефоннуйте одній з наших корпоративних команд з медіа-відносин. .

Підказка: Якщо ви хочете подати заявку на роботу або відправити своє резюме на майбутні позиції, будь ласка, відвідайте нашу сторінкуприсвячену пошуку роботи..

4MB file upload limit
Upload requirements

Дякую. Як би ви хотіли, щоб ми зв'язалися з вами?

Контактні дані

CAPTCHA