Sort results by
Sort results by

Зв’яжіться з нами

Що для Вас
буде кращим в роботі?

Перегляньте наші часті запитання, зателефонуйте нам або підключіться до нас в соціальних мережах.

Крім того, з нами можна зв'язатися через контактну форму, наведену нижче. Ваше повідомлення буде направлено безпосередньо до нашого контактного центру по всьому світі, який дасть відповідь як тільки в них буде можливість. Зверніть увагу, що відповідь на Ваше запитання може бути відкладена (перенесена) через вихідні та святкові дні (свята).

Залиште нам повідомлення

*Обов'язкові поля

Selected Options

З якого питання ви б хотіли зв'язатися з нами сьогодні?
Select an option below

​Підказка: We do our best to get back to all e-mails as soon as we can. However if your request is urgent please telephone your local consumer services team. Find the number in our directory of Nestlé numbers worldwide

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб опрацювати всі повідомлення електронної пошти, як найшвидше. Однак, якщо ваш запит терміновий будь ласка, зателефонуйте до місцевої команди служби обслуговування споживачів. Знайдіть номер в нашому каталозі номерівNestlé по всьому світу

'

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Якщо ваш запит є терміновим то, будь ласка, зателефонуйте одній з наших команд по відносинах з інвесторами.

'

Конфіденційність розкриття інформації: ваші персональні дані будуть використані як вказано вповідомленні про конфіденційність.

Підказка: ми зробимо все можливе, щоб щоб з'вязатися з вами, як найшвидше. Однак, якщо ви працюєте в дуже скорочені терміни, будь ласка, зателефоннуйте одній з наших корпоративних команд з медіа-відносин. .

Підказка: Якщо ви хочете подати заявку на роботу або відправити своє резюме на майбутні позиції, будь ласка, відвідайте нашу сторінкуприсвячену пошуку роботи..

4MB file upload limit
Upload requirements

Дякую. Як би ви хотіли, щоб ми зв'язалися з вами?

Контактні дані