Sort results by
Sort results by
Приготуйте у себе вдома.

Тепер ви можете насолоджуватися смачною кавою Starbucks®, не виходячи з дому.

Starbucks® Вдома — це можливість приділити хвилинку собі, насолодитися свіжою чашкою кави 100% арабіки, натхненної фірмовими сортами кави та напоями Starbucks®, які подають у кав’ярнях Starbucks® по всьому світу. Це також завжди чудове частування для друзів.

Кава Starbucks® пропонує унікальні профілі обсмаження на будь-який смак: Starbucks® фірмового світлого, середнього або темного обсмаження. Наша кава має широкий вибір смаків та інтенсивності, тому ви обов’язково знайдете каву, яка вам подобається.

female-coffee-farmer-feed

Етичний підхід Starbucks®

Усі продукти Starbucks® Вдома виготовляються з високоякісних зерен арабіки, вирощених з дотриманням етичних принципів. C.A.F.E. Практика є наріжним каменем етичного підходу Starbucks® до пошуку джерел. Це один із перших стандартів сталого розвитку кавової промисловості, верифікованих сторонніми експертами та розроблених у співпраці з Міжнародним товариством збереження природи (Conservation International) у 2004 році.

Ця програма перевірки перевіряє ферми на якість, економічну підзвітність і прозорість, соціальну відповідальність і екологічне лідерство. У сукупності ці стандарти допомагають фермерам вирощувати каву кращим способом як для людей, так і для планети.

З 2015 року 99% кави Starbucks® виробляється із дотриманням етичних норм, і наразі компанія Starbucks® є найбільшим роздрібним продавцем кави, який досяг такого показника.

Відкрийте для себе інші кавові бренди від Nestlé

CTA Button Item