Sort by
Sort by

Дитяче харчування

Компанія Nestlé понад 150 років виробляє якісне дитяче харчування для малюків та їхніх матусь - дитячі суміші NAN®, дитячі суміші NESTOGEN®, молочне харчування для вагітних та годуючих мам «Мама і Я»®, дитячі каші NESTLE®, соки та пюре GERBER®. Ми чудово знаємо, наскільки ніжний організм дитини, тому використовуємо тільки перевірені технології та якісні продукти.

З величезної різноманітності смаків дитячого харчування, що випускається під марками NAN ® 3,4 OPTIPRO ®, NESTOGEN® 3,4, NESTLE® та GERBER®, Ви завжди можете вибрати продукт, що ідеально підходить саме Вашому малюкові.

Дитяче харчування Nestlé не містить ГМО, штучних фарбників, ароматизаторів.

ВСЕ ПРО ХАРЧУВАННЯ ТА ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ НА САЙТІ: WWW.NESTLEBABY.COM.UA 

 

Важлива примітка: Ідеальною їжею для немовляти є молоко матері. Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує виключно грудне вигодовування в перші шість місяців і наступне введення прикорму при продовженні грудного вигодовування. ТОВ «Нестле Україна» підтримує дану рекомендацію. Для прийняття рішення про переведення дитини на часткове або повністю штучне вигодовування, а також про введення дитячого харчування в якості прикорму необхідно проконсультуватися з Вашим педіатром.