Sort by
Sort by

Nestlé в суспільстві: Створення спільних цінностей

Програма створення спільних цінностей (Creating Shared Value) – ініціатива, спрямована на вирішення глобальних соціальних та економічних проблем.

 

Цю нову програму у сфері правильного харчування, збереження водних ресурсів та розвитку сільського господарства було створено з метою вирішення проблем, які постали на тлі глибокого економічного спаду, що супроводжується руйнуванням цінностей як для акціонерів компанії, так і для суспільства загалом. Реалізація програми створення спільних цінностей, спрямованої на створення нових партнерських відносин з урядами, неурядовими організаціями та малими підприємствами, була розпочата Nestlé у квітні 2009 року. Зокрема, програма включає реалізацію широкої освітньої програми, мета якої полягає у популяризації принципів правильного харчування та здорового способу життя серед дітей шкільного віку у різних країнах світу, відкриття науково-дослідного центру в Африці та започаткування спеціальної премії Nestlé, якою нагороджують за інноваційний підхід у вирішенні проблем у сфері правильного харчування, водозбереження та розвитку сільського господарства.

Програма створення спільних цінностей є невід’ємною складовою частиною бізнес-стратегії Nestlé у сфері правильного харчування та здорового способу життя. Створення спільних цінностей, спрямованих на покращення якості харчування, збереження водних ресурсів та виробництва продуктів харчування, – це запорука довготривалого розвитку бізнесу Nestlé. Це також гарантує створення тісного зв’язку між цінностями акціонерів та суспільними цінностями.

 

Звіт зі створення спільних цінностей Nestlé в Україні 2021-2022 

Звіт зі створення спільних цінностей та сталого розвитку Nestlé в Україні та Молдові 2019-2020 

Звіт «Нестле Україна» щодо сталого розвитку та створення спільних цінностей у 2017-2018р 

Звіт «Нестле Україна» щодо сталого розвитку та створення спільних цінностей у 2016р 

Звіт «Нестле Україна» щодо сталого розвитку та створення спільних цінностей у 2014р