Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Нестле Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv)

Nestlé Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv) – це міжнародний підрозділ Nestlé, об’єднаний в структуру сервісного центру. Ми надаємо стандартизовані послуги підрозділам компанії в таких важливих бізнес-процесах, як нарахування заробітної плати, адміністрування даних персоналу та бухгалтерські операції. Це дозволяє компанії зосередитись на основних бізнес-завданнях та досягати успіху на ринку.

Розташований у м. Львів, NBS Lviv є одним із п’яти сервісних центрів Nestlé у світі. Наші центри-колеги: NBS Ribeirao Preto (Бразилія) обслуговує регіон Латинської Америки, NBS Manila (Філіпіни) обслуговує підрозділи Nestlé в Австралії, Океанії та частині Африки, NBS Cairo (Єгипет) обслуговує арабо-мовні країни Середнього Сходу, а NBS Accra (Гана) надає послуги підприємствам Nestlé в країнах Центральної та Західної Африки.

 

NBS Lviv надає послуги підрозділам компанії Nestlé, на більш ніж 30 ринках Східної та Західної Європи, в тому числі України, Скандинавії, Балтики, Адріатики, Греції, Італії, Росії, а також підприємствам Японії, Північної Америки, Бразилії та Колумбії.

Bід початку 2011 року і до сьогоднішнього дня, команда NBS Lviv зросла від 50 до понад 800 працівників, прийняла на обслуговування понад 30 великих ринків Nestlé, пройшла безліч тренінгів на підприємствах інтегрованих ринків, відзначила четверту річницю створення центру. В центрі впроваджене поглиблене вивчення англійської мови, ініціативи з визнання найефективніших та найкращих працівників, тренінги із здорового харчування і не тільки!

Сервісні центри Nestlé – це велика багатонаціональна родина, яка налічує понад 2000 працівників у всьому світі. Приєднуйся до нашої команди молодих людей, які працюють, навчаються,подорожують по світу, товаришують та відпочивають разом. Для того, щоб переглянути вакансії NBS Lviv, будь ласка, виберіть у пошуку - Львівська обл. – Львів