Sort by
Sort by

Нестле Бізнес Сервіс Львів (NBS Lviv)

Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, Африки та Австралії. Ми є спеціалістами в таких процесах як бухгалтерські операції, моніторинг соціальних мереж, розробка та наповнення вебсайтів, інформаційно-технічна підтримка користувачів, підтримка постачань, адміністрування даних персоналу та нарахування заробітної плати.

Наші талановиті співробітники щодня отримують досвід роботи у глобальному середовищі, практикують іноземні мови (наша корпоративна мова – англійська) та здобувають нові знання у співпраці з нашими партнерами з усього світу. Вони прагнуть до постійного вдосконалення та, із задоволенням, беруть участь у різноманітних проектах.

nbs-lviv-woman
nbs-lviv-meeting
У нас впроваджена унікальна стратегія розвитку співробітників: адаптаційна програма для нових працівників, тренінги, направлені на вдосконалення функціональних та особистісних компетенцій, коучинг сесії та менторські програми тощо. Наші люди мають все необхідне для персонального та кар'єрного зростання.

NBS Lviv – це чудове місце, де ти можеш успішно розпочати та побудувати свою кар’єру, застосувати свої навички у мультикультурному бізнес-середовищі. Ми є компанією , яка підтримаємо тебе у розвитку, сприятимемо реалізації цікавих задумів та глобальних проектів.

nbs-lviv-work

Приєднуйся до нашої команди активних людей!