Sort by
Sort by
Lion-detail

Перший батончик LION побачив світ у далекому 1976 році у Великій Британії завдяки відомому шоколатьє Аллану Норману. Його першими покупцями були молоді британці у віці 16-24 років, переважно чоловіки. Однак дуже швидко LION став настільки популярним, що в 1988 році став частиною глобальної сім'ї NESTLE. За понад 30-ти річну історію разом з NESTLE бренду вдалося розширити присутність у таких категоріях товарів як шоколадні батончики, цукерки, готові сніданки та навіть морозиво. Єдине що залишається незмінним - це неймовірна комбінація інгредієнтів, яка робить продукти LION такими смачними та популярними серед споживачів на ринках Європи та Близького Сходу. Хрусткі кріспи у поєднанні з тягучою карамеллю та насиченим молочним шоколадом - ключові смакові переваги продуктів від LION, що підкреслюють дикий характер бренду і роблять LION популярним серед мільйонів споживачів!

В Україні LION представлений асортиментом батончиків різних смаків (класичний, White Rock, арахіс Sweet & Salty) та різних форматів (single-size, king-size та mini-size). Станом на жовтень 2021 року LION займає позицію №2 серед шоколадних батончиків в Україні. Кожна десята гривня, витрачена на купівлю батончиків, належить саме LION.

Спеціально для любителів "включити лева" з самого ранку в Україні представлені два варіанти сухих сніданків LION у форматі 250г і 450г. І навіть більше, з 2021 року у всій мережі KFC з'явилась неймовірно смачна ексклюзивна пропозиція - морозиво "made with LION".