Повідомте нам, якщо у Вас є проблема

Корпоративні Принципи ведення бізнесу Nestlé відображають наші зобов’язання щодо неухильного дотримання бізнес-етики, як незмінної основи того, як ми ведемо свою діяльність.

Наші принципи – це більше, ніж просто слова на папері; вони діють, і ми готові зробити все необхідне для забезпечення управління Компанією відповідно до наших зобов’язань. Ви можете допомогти нам досягти цієї мети. Наша Система надання повідомлень з питань бізнес-етики, яка називається «Розкажіть нам», забезпечує Вам та всім іншим зовнішнім зацікавленим сторонам виділений канал зв’язку для надання повідомлень про потенційні випадки невідповідності нашим Корпоративним Принципам ведення бізнесу.

ВАЖЛИВО: Зверніть увагу, що про проблеми, пов’язані з продукцією чи обслуговуванням, слід повідомляти через нашу форму «Зверніться до нас» або зателефонувавши до нашого відділу підтримки клієнтів ( 0-800-50-09-50, [email protected])

 

Як повідомити про проблему? 

Наша Система надання повідомлень з питань бізнес-етики, яка називається «Розкажіть нам», доступна цілодобово (24/7, 365 днів на рік).

1. Ви можете скористатися інтернет-формою чи зателефонувати за безкоштовним номером і залишити повідомлення. Процедура обробки інформації для обох варіантів однакова. 

Через цей веб-сайт. мова сайту – Англійська)

2. Ви отримаєте індивідуальний номер справи. Будь ласка, занотуйте його і збережіть. 

3. Цей номер справи є Вашим особистим ключем до Системи надання повідомлень з питань бізнес-етики та до повідомлення, яке Ви залишили. Цей номер дозволить Вас відстежувати прогрес Вашої справи та надавати додаткову інформацію. Вас попросять ввести цей номер кожного разу, коли Ви входитимете до системи. 

4. Ми сприймаємо всі проблеми серйозно та зобов’язуємося вжити відповідних заходів за кожним повідомленням. Ми інформуватимемо Вас про прогрес Вашої справи. 

5. В будь-який час Ви можете знову зайти на веб-сайт,  та відстежити прогрес Вашої справи за допомогою номеру справи. 

6. Ми зобов’язуємося покращувати нашу Систему звітності з бізнес-етики та залишаємо за собою право вносити зміни в майбутньому.