Sort by
Sort by

Позиція компанії Nestlé щодо питання використання генних технологій у виробництві продуктів харчування

З моменту заснування у 1866 році компанія Nestlé розвиває свою діяльність, використовуючи найбільш інноваційні та сучасні технології, останні наукові досягнення, та ставиться з повною відповідальністю до питань безпеки і якості виробленої продукції. Протягом усіх цих років компанія виробляла і продавала продукти, створені з урахуванням смаків та уподобань споживачів у всьому світі. Цей глобальний досвід дозволив компанії досконало вивчити і зрозуміти споживчі переваги в різних регіонах світу. Очевидно, що ці уподобання відрізняються в різних точках земної кулі. Тому Nestlé завжди ставилася з повагою до цих відмінностей і прагнула враховувати їх при здійсненні своєї діяльності.

Українське законодавство суворо контролює наявність ГМО джерел у складі харчових продуктів. Зі свого боку Nestlé повністю поділяє прагнення влади зберігати та оберігати здоров'я і благополуччя громадян так само, як і прагнення до розвитку цивілізованого споживчого ринку. Компанія Nestlé в Україні виробляє продукти з урахуванням смаків і уподобань населення конкретного регіону, відповідно до вимог місцевого законодавства, а також враховуючи ставлення споживачів до використання ГМО.

Ми ведемо свою діяльність відповідно до законодавства України, яке не забороняє використовувати зареєстровані ГМО джерела харчових продуктів. Враховуючи уподобання українських споживачів, ми НЕ використовуємо генетично модифіковані організми в харчових продуктах. Для виконання цього зобов'язання наша компанія звертає особливу увагу на відсутність ГМО в сировині, що використовується для виготовлення продуктів, і працює тільки з тими постачальниками, які поділяють нашу позицію і які постачають сировину, що відповідає на постійній основі всім нашим вимогам.

Ми завойовуємо довіру споживачів до наших продуктів харчування, надаючи покупцям всю необхідну інформацію про наші продукти. Таку інформацію, включаючи інформацію про відсутність інгредієнтів, отриманих з використанням генетично модифікованих організмів, в продукції Nestlé, можна отримати, звернувшись безпосередньо до Відділу по роботі зі споживачами компанії Nestlé. У Відділі по роботі зі споживачами компанії Nestlé в Україні працюють кваліфіковані оператори, готові відповісти на питання споживачів.