Sort by
Sort by

Наше бачення

Group of employees
ДИНАМІЧНА ГЛОБАЛЬНА МЕРЕЖА: За кожним продуктом Nestlé стоїть команда людей, яка зобов’язалася створювати безпечні продукти найвищої якості.

Люди розуміють, що продукти харчування – це джерело енергії та задоволення, а також радості, здоров’я, щастя та спокою. Вони все більше розуміють, що їхня їжа та напої можуть впливати на якість їхнього життя та на життя інших людей.

З самого початку інновації були в серці нашої компанії. З того часу, як Генрі Нестле винайшов Farine Lactée, щоб знизити смертність серед немовлят, ми присвятили себе подовженню людських життів.

Щодня ми намагаємось зробити наші продукти більш смачними та здоровими, щоб допомогти нашим споживачам піклуватися про себе та свої сім’ї. Це було б неможливо без неперевершених здібностей нашого дослідницького відділу, науки про харчування та прагнення до якості в усьому, що ми робимо.

У нас найбільша мережа дослідницьких центрів з усіх продовольчих компаній світу: 34 дослідницьких центри (3 науково-дослідницьких центри та 31 технологічний та дослідницький центри по всьому світу), а також більше 5 тисяч працівників.

За кожним продуктом Nestlé стоїть команда науковців, інженерів, дієтологів, дизайнерів, спеціалістів з норм законодавства та спеціалістів по роботі з клієнтами, які присвятили себе завоюванню довіри наших споживачів завдяки безпечним продуктам найвищої якості: у Nestlé безпека та якість не підлягають обговоренню.

Незалежно від того, чи це питання зручності, здоров’я або задоволення, ми можемо і хочемо створювати надійні продукти, системи та послуги, які сприяють підвищенню якості життя споживачів.