Sort results by
Sort results by

Кава та напої

Харчування та здоров’я

 

Впродовж сторіч кава називалася "еліксиром життя" і "чортовим зіллям", звинувачувала у всіх смертних гріхах і наділяла здатністю зціляти 44 недуги. Що ж говорить сучасна наука?

Більшість експертів підтверджують, що помірне споживання кави (три чашки в день) безпечне для більшості людей. Прийом кофеїну в пігулках рекомендують як засіб при зниженні фізичної і розумової працездатності, сонливості, тобто при астенії. Крім того, кофеїн лікує головну жіночу хворобу - мігрень.

Він входить до складу більшості комбінованих засобів від головного болю.

Багато хто вважає розчинну каву менш міцною, ніж зернову, - це поширена помилка. Вміст кофеїну в розчинній каві повинен складати не менш 2,8%, а в каві в зернах - не менш 0,7%. Тому якщо тобі потрібно підбадьоритися - швидше це відбудеться після чашки розчинної. Але май на увазі: передозування кави може викликати головний біль, стан тривоги, неспокій, тремтіння пальців рук, серцебиття, екстрасистолію і т.д.

Цікаво знати

 

Як роблять розчинну каву?

Щоб отримати кавовий екстракт, обжарені зерна мають бути рівномірно й ретельно змелені. Порошок змішують з гарячою водою для екстракції розчинних компонентів кави та аромату. Аромат збирають на різних етапах процесу та додають його у кавовий розчин на фінальному етапі (перед сушінням). Готовий екстракт ретельно фільтрують та розміщують у спеціальній камері з підвищеною температурою. Краплі екстракта на льоту згортаються та під впливом температури перетворюються на коричневий порошок. Є й інший метод отримання так званої сублімованої кави, коли готовий кавовий екстракт заморожується та сушиться в умовах вакууму.

Цікаво, що серед різних видів розчинної кави NESCAFÉ є унікальний продукт NESCAFÉ Green Blend, який виготовлено з суміші обжарених (65%) та зелених (35%) зерен. Саме цей «секрет» забезпечує м‘який смак та тонкий аромат NESCAFÉ Green Blend в поєднанні з підвищенним вмістом антиоксидантів, корисні властивості яких безперечні.