Sort by
Sort by

Корми для домашніх тварин

Для компанії Nestlé Purina PetCare домашні тварини – джерело натхнення. Вони є частиною нашого життя, визначають наші цілі та подорожують в наших думках. В своїй роботі Nestlé Purina PetCare неупинно намагається покращити життя домашніх улюбленців, подібно до того, як вони покращують нашу. Саме цьому наша компанія служить інтересам домашніх тварин та їх власників ось вже більше 80 років.

Харчування та здоров’я

 

В розташованих по всьому світу науково-дослідницьких центрах з розробки та виробництва кормів для домашніх тварин сотні вчених компанії Nestlé Purina PetCare, дослідників та спеціалістів-дієтологів, поступово розкривають великі та маленькі таємниці науки, які дають змогу покращити життя та здоров’я домашніх тварин.

Цікаво знати

 

Засновником компанії став Вільям Х. Денфор, відомий серед американського ділового світу як палкий піонер нової промисловості та засновник великої компанії Ralston Purina. Більше 75 років марки компанії Purina розвивають науку годування тварин, використовуючи передові технології та дослідження так, щоб домашні улюбленці отримали все необхідне, щоб бути здоровими та щасливими.