Про нас

Nestlé – найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування та напоїв. У портфоліо компанії більше ніж 2000 брендів: від світових марок до локальних фаворитів. Ми працюємо у 191 країні по всьому світі.

Наша мета


Метою Nestlé є покращення якості життя та сприяння здоровому майбутньому. Ми прагнемо сформувати кращий та більш здоровий світ, а також надихнути людей жити здоровим життям. Саме так ми робимо внесок у суспільство, забезпечуючи довгостроковий успіх нашої компанії.

School boys

Наші амбіції


Ми визначили для себе три загальні амбіції на 2030 рік, які спрямовують нашу роботу та підтримують досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Color Box Html
Допомогти
50 мільйонам
дітей жити більш здоровим життям
 
 


Color Box Html
Покращити рівень життя
 
30 мільйонів
людей, що проживають у наших спільнотах, які безпосередньо пов'язані із нашою бізнес діяльністю
Color Box Html
Зменшити вплив
до нуля
наших операцій на навколишнє середовище.
 
 


Наша історія


Ми прагнемо сформувати кращий та більш здоровий світ. Саме з такими амбіціями ми починали нашу діяльність 150 років тому, коли Генрі Нестле створив дитяче харчування та врятував життя дитини.

Наші цінності


Наші цінності відображаються в тому, як ми ведемо бізнес: ми завжди діємо відповідно до законів та чесно, з повагою як до наших співпрацівників так і до наших постачальників. Дізнайтеся більше про наші бізнес-принципи.

mother and daughter