Sort by
Sort by

Компас правильного харчування

Компас правильного харчування (Nutritional Compass) – це інструмент, розроблений Nestle, який допомагає споживачам обирати продукти і напої, орієнтуючись на інформацію, що зазначена на упаковці. Компас надає фактичні відомості про енергетичну та поживну цінність наших продуктів, а також поради щодо їх правильного споживання в межах здорової, збалансованої дієти. У центральній частині компаса – логотип компанії Nestle, який оточують декілька інформаційних блоків:

Енергетична та харчова цінність:

Тут розміщено інформацію щодо вмісту білків, жирів, вуглеводів, а також калорій у 100 грамах та порції продукту. Також є інформація, який саме відсоток рекомендованої добової норми у основних поживних речовинах (РДН) «покриває» даний продукт.

Варто запитати

У цьому блоці розміщується питання, що цікавить споживача: як часто можна споживати продукт, що корисного є у ньому, як за його допомогою балансувати раціон, як продукт, наприклад, допомагає травленню та інше.

Варто знати

У цьому блоці споживач отримує відповідь на своє питання або інформацію про продукт та його інгредієнти, поради, як даний продукт може бути частиною збалансованого раціону харчування.

Варто пам‘ятати

У блоці розміщено інформацію про багаторічний досвід Nestle у сфері розробки продуктів харчування, збалансованого раціону та здорового способу життя.

Звернись до Nestle

Блок містить всю необхідну інформацію для зв‘язку із спеціалістами Відділу по роботі зі споживачами Nestle. Ми завжди із задоволенням відповімо на ваші запитання, якщо ви хочете дізнатися більше про продукти Nestle та правильне харчування.