Sort by
Sort by

Місія напрямку

 

Половина населення світу зараз проживає в міській місцевості, і ця частка може досягти двох третин до 2050 року. Отже, життєво необхідно, щоб у нас було достатньо орних земель у сільських районах, щоб прогодувати зростаюче міське населення, яке залежить від продуктів, що вирощені іншими.

Це питання важливе для нас, адже ми покладаємося на більш ніж 5 мільйонів фермерів, які виробляють сільськогосподарську сировину для наших високоякісних продуктів та напоїв. Ось чому ми так важко працюємо, щоб запевнити, що ми добуваємо сировину відповідальним та незмінним шляхом. Ми також активно задіяні в ініціативі з боротьби з бідністю в сільських районах та розвитку навичок з ведення сільського господарства, які необхідні, щоб зробити сільське господарство привабливим заняттям.

Більше того, для найбідніших людей зростання ВВП за рахунок сільського господарства приблизно у чотири рази ефективніше щодо зниження рівня бідності, ніж зростання ВВП за рахунок інших секторів (доповідь Світового Банку про світовий розвиток 2008 року).