Sort by
Sort by

Дієтологічна освіта

Наше зобов’язання: впроваджувати програми з дієтологічної освіти для пропагування корисних практик харчування.

Наші цілі

Ми прагнемо допомогти батькам та працівникам медичної сфери ростити здорових дітей, а також допомагати працівникам охорони здоров'я мати більший вплив у сфері харчування для майбутніх поколінь.

Ми прагнемо підтримувати постійне навчання та програми інтервенції для працівників сфери охорони здоров’я, націлені на проблеми недостатнього та надлишкового харчування в рамках Інституту дієтології Nestlé (NNI).

Ми прагнемо забезпечити практичну освіту з харчування, засновану на науковій базі, для батьків і вихователів, яка фокусується на важливості перших 1000 днів (від зачаття до другого дня народження дитини), у тому числі харчування матерів під час вагітності та сприяння грудному вигодовуванню (Nestlé Start Healthy Stay Healthy). У рамках цієї програми ми прагнемо досягти 5 мільйонів матерів та вихователів.

До 2015 року завдяки сервісам онлайн навчання Інституту дієтології Nestlé (NNI) ми плануємо досягти 1 мільйона працівників сфери охорони здоров’я.

Наші успіхи

Інститут дієтології Nestlé (NNI) – незалежна неприбуткова організація, що є найбільшим світовим приватним видавцем інформації про харчування. Інститут активно працює майже в 200 країнах, і більше 210 тисяч професіоналів у сфері охорони здоров’я є зареєстрованими членами його освітньої веб-сторінки.

Ми відповідаємо за використання своїх знань і можливостей науково-дослідної бази заради позитивних змін у суспільстві. NNI співпрацює з професіоналами у сфері охорони здоров’я, науковцями та дієтологами для розповсюдження передових знань у цій сфері, ресурсів та досліджень. Крім опублікованих 3000 праць, Інститут пропонує добірку понад 400 конференцій у режимі онлайн, а також організовує наукові семінари та симпозіуми завдяки супутниковому зв’язку за участю провідних спеціалістів у сфері харчування. Серед тем для обговорення – харчування матері та дитини, геріатрія та управління надлишковою вагою тощо.

Підрозділ дитячого, спеціального харчування та харчування для вагітних і матерів-годувальниць щороку проводить конференції, бере участь у великій кількості семінарів і круглих столів та інших наукових заходів. Вони організовані виключно для медичної спільноти на території України відповідно до політики та інструкцій компанії Nestlé та вимог Кодексу ВООЗ щодо маркетингу замінників грудного молока.

У 2014 році відділ дитячого, спеціального харчування та харчування для вагітних і матерів годувальниць ТОВ «Нестле Україна»:

  • провів понад 100 національних освітніх вебінарів, у яких взяли участь близько 1500 практикуючих лікарів;
  • виступив фасилітатором 5 програм, що залучали спікерів.

Наші перспективи

Цукри – це група солодких субстанцій, що природно присутні у фруктах, молоці, медові та деяких овочах. Ще одне значне джеЗагальною метою наукових заходів є підвищення рівня загальної інформованості медичної спільноти України в галузі дитячої нутриціології та дієтології, підвищення рівня знань щодо дитячого харчування та переваг грудного вигодовування. Виголошувана інформація базується лише на наукових даних, які компанія отримує як від вітчизняних, так і від міжнародних фахівців у галузі педіатрії та неонатології. Крім того, повідомлення надаються Nestlé Research Centre (Дослідницький центр Nestlé) та Nestlé Nutrition Institute (Інститут харчування Nestlé). Компанія Nestlé у своїй роботі з медичною спільнотою завжди керується останніми даними, отриманими від European Society for Paediatric Gastroenterology (Європейське товариство педіатричної гастроентерології), Hepatology and Nutrition (гепатології та харчування).