Sort by
Sort by

Поживні продукти для дітей

Наше зобов’язання: виготовляти правильні, з точки зору дієтології, продукти для дітей.

Наші цілі

До 2014 року досягнути 100% відповідності наших продуктів для дітей критеріям дієтичної фундації Nestlé, які базуються на міжнародних рекомендаціях у сфері суспільного здоров’я, зокрема Всесвітньої організації здоров’я (ВОЗ) та Інституту медицини.

До 2015 року підтримувати 100% рівень відповідності продуктів для дітей критеріям дієтичної фундації Nestlé.

Наші успіхи

На кінець 2014 року 100% наших продуктів для дітей, які виробляються в Україні, відповідають критеріям дієтичної фундації Nestlé, а саме: вафлі «Несквік» у молочному шоколаді, цукерки «Несквік Фест», цукерки «Натс».

Ми допомагаємо дітям України навчитися правильному харчуванню за допомогою загальнонаціональної освітньої програми «Абетка харчування», заснованої в рамках глобального проекту «Nestle здорові діти». Навчальна програма для учнів 1-4 класів «Абетка харчування» стала частиною курсу «Основи здоров'я». Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів в повсякденному житті.

Наші перспективи

Ми виготовляємо та продаємо продукцію в багатьох країнах світу, з різними юридичними вимогами, дієтологічними пріоритетами, за традиційними способами приготування та відповідно до змінних смаків споживачів. Дієтологія та розуміння суспільного здоров’я продовжують розвиватися, що є постійним викликом для нашої профільної системи та бази даних.