Sort by
Sort by

Зниження рівня насичених жирів та транс-жирів

Наше зобов’язання: зменшити вміст насичених жирів та вилучити транс-жири з компонентів наших продуктів.

Наші цілі

До 2016 року ми продовжуватимемо зменшувати вміст насичених жирів на 10% у продуктах, що не відповідають критеріям дієтичної фундації Nestlé і вилучимо транс-жири, що походять із частково гідрогенізованих масел (PHOs).

Наші успіхи

З моменту запровадження політики Nestlé щодо насичених жирів їхній рівень значно скоротився в багатьох продуктах, особливо призначених для дітей.

У 2014 році ми посилили своє зобов’язання щодо постійного вдосконалення, додавши до цієї політики обіцянку вилучити всі транс-жири з наших продуктів та напоїв, які походять із частково гідрогенізованих масел.

Наші перспективи

Жири, що входять у раціон, є частиною збалансованого харчування. Однак організації охорони здоров’я рекомендують зменшити споживання насичених жирів, оскільки на рівні загальне споживання цих жирів є фактором ризику для деяких неінфекційних і серцево-судинних захворювань. Для деяких типів продуктів зменшення рівня насичених жирів без впливу на текстуру, зовнішній вигляд, смак, а головне – безпечність для здоров’я становить для наших технологів серйозний технологічний виклик. Транс-жири природно містяться в таких продуктах, як молоко та м’ясо.