Sort by
Sort by

Розвиток сільського господарства і відповідальне використання джерел

Nestlé є найбільшою продовольчою компанією в світі, і лідером в області харчування, здоров'я і гарного самопочуття. Nestlé належать 442 заводи у 121 країні. Компанія має у штаті 333 000 співробітників.

Для компанії, щоб утримувати свої досягнення на такому високому рівні протягом довгого часу, потрібен міцний фундамент відповідності, як необхідна умова для стійкого зростання. Мова йде не тільки про закони та нормативні акти, але й про внутрішню політику та стандарти компанії, які часто більш суворі, ніж закони країни.

Nestlé запровадила та вже не перший рік втілює програму Створення Спільних Цінностей. Ми розуміємо, що для довгострокової успішної діяльності та процвітання нашої компанії, спільноти, які ми обслуговуємо, також повинні процвітати. Для нас важливо створювати цінності в трьох областях: харчування, водопостачання та розвиток сільського господарства.

Ми націлені на забезпечення відповідального та стійкого виробництва сировини для нашої продукції. Втілення цієї мети починається зі знання, звідки беруться і як виробляються сировинні матеріали.