Sort by
Sort by

Суть питання

Зростання населення разом з поліпшенням житлових умов у світі, що розвивається, веде до збільшення попиту на поживну їжу та свіжу воду. Водночас запаси сировини, що необхідна для виробництва наших продуктів, все більше обмежуються. Отже, забезпечення стабільності поставок є життєво необхідним.

Крім того, необроблена та оброблена сировина, яку ми використовуємо для виробництва нашої продукції, впливає на людей і навколишнє середовище задовго до того, як досягає наших заводів. Наш вибір постачальників, послугами яких ми користуємося, і шляхів співпраці з ними задля постійного покращення їх продуктивності може призвести до позитивного впливу нашого виробництва на соціальні та екологічні поштовхи в суспільстві.

Відповідальне використання джерел означає, що, коли ми купуємо сирі або оброблені матеріали, ми приймаємо рішення, які поєднані з нашими власними зобов’язаннями й політикою. Але вони також означають, що наші постачальники розуміють це, відповідають цим вимогам і діють відповідно. І останнє, та не менш важливе: цей принцип означає, що наші постачальники, окремі фермери та інші виробники первинної продукції здатні підтримувати життєздатний бізнес, що дозволить їм процвітати, а нам — гарантувати безпеку постачання.