Sort by
Sort by

Здорове харчування та здоровий спосіб життя

Наше зобов’язання: пропагувати здорове харчування й активний спосіб життя.

Наші цілі

Глобальна програма «Nestlé Здорові діти» працює у 80 країнах у співпраці з програмою Міжнародної асоціації атлетичних федерацій (IAAF) «Дитяча атлетика». У 2015 році плануємо збільшити загальну кількість залучених у програму дітей до 160 тис.

«Nestlé Здорові діти» має на меті просування фізичного розвитку та правильного харчування серед дітей шкільного віку.

Наші успіхи

В Україні діє програма «Абетка харчування», розроблена з урахуванням традицій і потреб українського суспільства. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід і розробки Nestlé щодо раціонального харчування.

Авторський колектив програми «Абетка харчування» об’єднав понад 50 провідних фахівців у галузі основ здоров’я та методології викладання в початковій школі, спеціалістів Міністерства освіти та науки і Міністерства охорони здоров’я, дитячих психологів, лікарів-гастроентерологів. У підготовці курсу брали участь відомі художники, що мають досвід роботи з дитячими виданнями. Щоб забезпечити успіх упровадження нової програми, було враховано психологічні та фізіологічні особливості дітей 6-9 років: особливості сприйняття інформації, розвиток моторики, формування звичок, асоціативне мислення. Велику увагу також було приділено українським традиціям та культурі харчування.

За час існування програми (2009-2014 рр.) до проекту було залучено 5090 вчителів і 762 школи України.

Ми орієнтовані на постійне зростання відсотку залучення дітей у школах (від 2,5% до 18% у 2013 році, >35% у 2016-му) та інформаційній підтримці програми «Nestlé Здорові діти».

На всій території України також проводиться Проект «Дитяча легка атлетика IAAF» Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (International Association of Athletics Federations – ІAAF). Він є однією з найбільших програм розвитку масового спорту у світі. Програма має на меті залучити до легкої атлетики якомога більшу кількість школярів, привчити дітей до спорту і таким чином сприяти поширенню збалансованого та здорового способу життя. За час існування проект уже охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу.

Партнерська підтримка Nestlé допомагає розвитку та поширенню програми, що дозволяє IAAF організувати додаткові курси для викладачів і тренерів, а зрештою залучати більшу кількість дітей.

В Україні програма впроваджується в 9 областях (Одеській, Дніпропетровській, Волинській, Львівській, Запорізькій, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській та Київській). У 2014 році Федерацією легкої атлетики України та Nestlé в Україні було проведено 139 заходів для вчителів фізичного виховання, у яких узяв участь 5241 учень.

Наші перспективи

Заохочення людей правильно харчуватись та і вести здоровий спосіб життя є глобальною проблемою. Nestlé пропагує важливість збалансованого харчування та регулярної фізичної активності серед молодих людей. Ми підтримуємо ініціативи, які демонструють, як правильне харчування та фізичні вправи можуть поліпшити здоров'я і благополуччя, а також розробляємо ініціативи, які роблять внесок та позитивно впливають на здоров'я місцевих школярів.