Sort results by
Sort results by

Наші корпоративні принципи ведення бізнесу

Ми вважаємо дуже важливим будувати наш бізнес на чітких принципах і раціональному управлінні. Це допомагає нам підтримувати довіру до бренду Nestlé і знижує ризик вздовж всього ланцюжку створення цінності. В Nestlé Корпоративні принципи ведення бізнесу регулюють всю роботу нашого бізнесу, формують основу нашої культури, наших цінностей і нашої стратегії Створення спільних цінностей. Вони регулярно переглядаються нашою Виконавчою радою та погоджуються із кращими міжнародними практиками, включаючи глобальні стандарти, такі як «Глобальний договір» ООН.

Корпоративні бізнес принципи Nestlé

Всі наші співробітники зобов'язані дотримуватися Корпоративних принципів ведення бізнесу Nestlé, і ми постійно контролюємо їх застосування та ефективність. Всі ланки компанії щодня забезпечують виконання наших принципів, які втілені у відповідних бізнес-кодах, політиці, процесах та інструментах.

Споживачі 1 Раціональне харчування та здоровий спосіб життя Ми прагнемо підвищити якість життя споживачів, пропонуючи смачну, здорову їжу та напої та пропагуючи здоровий спосіб життя.
2 Забезпечення якості та безпеки продукції Ми хочемо впевнитись, що в усьому світі Nestlé є втіленням найвищих рівнів якості та безпеки продукції
3 Зв'язок із споживачем Ми прагнемо до відповідального та надійного зв'язку, яка інформує споживача, та сприяє здоровому харчуванню. Ми поважаємо приватне життя споживачів.
Права людини і трудові відносини 4 Права людини в нашій бізнес діяльності Ми повністю підтримуємо «Глобальний договір» ООН, який впроваджує принципи прав людини та праці, та маємо на меті надати приклад та забезпечити дотримання людських прав та принципів праці на всіх етапах нашої бізнес діяльності.
Наші співробітники 5 Лідерство та особиста відповідальність Ми зміцнюємо культуру поваги та гідності, ми надаємо нашим людям рівні можливості для розвитку, захищаємо їх приватне життя і не допускаємо жодних форм переслідування або дискримінації. У той же час, ми очікуємо від наших співробітників відповідальності, вмотивованості та поваги до наших цінностей.
6 Безпека та захист здоров’я на роботі Ми взяли на себе зобов’язання попереджувати нещасні випадки, поранення та хвороби, пов’язані з роботою, а також захищати наших працівників, підрядників та всіх, хто залучений до процесу виробництва.
7 Відносини з постачальниками та споживачами Ми вимагаємо від наших постачальників, посередників, підрядників та їхніх співробітників проявляти відвертість, прямоту та чесність та дотримуватись наших сталих, чітких стандартів.
Постачальники та споживачі 8 Розвиток сільського господарства Ми націлені допомогти сільським громадам стати більш екологічно стійкими, сприяючи поліпшенню сільськогосподарського виробництва та соціально-економічного статусу фермерів.
9 Сталість навколишнього середовища Ми взяли на себе зобов’язання виконувати нашу діяльність таким чином, щоб навколишнє середовище залишалось сталим, прагнемо раціонально використовувати природні ресурси, досягти зведення до нуля марнотратства та збитків, сприяємо використанню ресурсів, що відновлюються або тих, якими можна стало керувати.
Навколишнє середовище 10 Вода Світ зараз стикається зі зростаючою проблемою із водою, тому ми взяли на себе зобов’язання сталого використання води та продовження вдосконалення управління водними ресурсами.