Sort by
Sort by

Крема NESTLE DOCELLO

Крема NESTLE DOCELLO – ідеальні основи для приготування необмеженої кількості різноманітних десертів, з яскраво вираженими класичними смаками. Чудово поєднуються з будь-якими інгредієнтами, що дає змогу за лічені хвилини створити Ваш особистий шедевр кондитерського мистецтва.

NESTLE разом з найкращими кондитерами Італії створили крем Тірамісу, який ідеально близький до класичного, що готується зі свіжих яєць та сиру Маскарпоне. Насичений смак, ніжна консистенція та легкість приготування роблять NESTLE DOCELLO Тірамісу «королем десертів»

Панна Котта – це традиційний італійський вершковий десерт. Класична Панна Котта має бути ідеально однорідною за текстурою і мати виражений вершковий смак. Врахувавши усі ці тонкощі, NESTLE розробило рецепт Панна Котти, який за 10 років довів, що є справжнім бестселером в Європі.

NESTLE DOCELLO Крем-брюле є основою для приготування як класичних французьких десертів : Крем-карамель та Крем-брюле, так і для безлічі інших десертів. Можна використовувати як основу для заварного крему.