Sort by
Sort by

Про Створення спільних цінностей

Nestlé виросла з компанії, заснованої майже 150 років тому, завдяки успіхові дитячих каш, що рятували життя малюків, до світового лідера у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. Наше зростання надало нам можливість допомогти мільйонам людей покращити своє життя, завдяки продуктам та послугам, які ми надаємо, завдяки можливості надавати робочі місця, нашим мережам постачальників та внеску, який ми робимо в світову економіку. 4,1 млн. сімей заробляють на життя завдяки Nestlé, включаючи багато маленьких фермерських господарств у країнах, що розвиваються.

Протягом 2014 року ми підтримали та надали заробіток 695 000 фермерам та напряму працевлаштованим 339 456 співробітникам. Загальна сума виплачених Групою компаній заробітних плат та витрат на соціальне забезпечення склала майже 16 млрд. швейцарських франків, також ми виплатили корпоративні податки у розмірі 2859 млн. швейцарських франків.

Ми розглядаємо створення цінностей як основну, але не єдину вимогу для успішного розвитку бізнесу. Позиція світового лідера не тільки зобов’язує до відповідальності на всіх етапах діяльності, але також дає можливість створити довгострокову цінність для суспільства. Ми називаємо це Створенням спільних цінностей та рішуче впроваджуємо у наше цілісне бачення управління у всіх частинах нашого бізнесу.

Наша мета – бути провідною компанією у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. У зв’язку з тим, що населення планети зростає, збільшується і кількість проблем у сфері охорони здоров'я, відповідно розширюватиметься і цінність нашого щоденного раціону. Саме тому раціональне харчування та здоровий спосіб життя знаходяться у центрі програми Створення спільних цінностей. Як критичні питання, що стоять сьогодні перед суспільством, вода та розвиток сільських районів також є пріоритетними проблемами, які представляють як можливості для бізнесу, так і необхідність вирішення оперативних завдань.

Все це підкріплюється обов'язком захищати дефіцитні природні ресурси для майбутніх поколінь. Наші зобов'язання щодо екологічної та соціальної стійкості гарантують те, що ми і надалі можемо бути частиною довгострокового рішення.

Пошук більш ефективних шляхів співпраці та убезпечення колективних дій є ключем до вирішення найбільш важливих проблем суспільства і максимізації створюваних нами спільних цінностей.