Sort by
Sort by

Звернення Голови ради директорів та Головного виконавчого директора Nestlé

ФОКУС НА ЛІДЕРСТВО: Пітер Брабек-Летмат (Голова правління Nestlé) привітав гостей від уряду, наукової спільноти, громадських організацій та бізнесу на шостому форумі Створення спільних цінностей у Швейцарії, що проводився спільно з конференцією ООН з торгівлі та розвитку.

Ми раді поділитися з вами звітом про Створення спільних цінностей у 2014 році, що містить оцінку викликів, які стоять перед нами, а також прогрес, якого ми досягнули на шляху до виконання наших соціальних зобов’язань. Цей звіт підкреслює наше тверде переконання, що будь-якій компанії для процвітання в тривалій перспективі та створення цінності для акціонерів необхідно одночасно формувати цінність для суспільства. Усі і кожне зобов’язання в цьому звіті базуються на наших переконаннях, а не на зручності. Повага до людей, різних культур, довкілля, а також до майбутнього нашої планети є основою для Створення спільних цінностей.

Ці зобов’язання одночасно виконують внутрішні та зовнішні функції. Вони допомогли нам окреслити зовнішні комунікації, але, що не менш важливо, скеровують менеджмент і всіх нас у Nestlé в різних бізнесах компанії, зонах і на різних ринках у наших спільних зусиллях щодо виконання поставлених цілей. Неодмінно беруться до уваги погляди наших стейкхолдерів. Ми регулярно зустрічаємося з недержавними організаціями, науковцями, різносторонніми агенціями розвитку, урядами тощо з метою отримання критичних зауважень і схвалення наших досягнень. Цей діалог посилює наші зусилля.

Наші стейкхолдери також нас скеровують за допомогою цінних запитань про наші соціальні зобов’язання і те, яким чином вони підкріплюють наш бізнес. Ми можемо це пояснити. Прагнення Nestlé бути лідером у сфері харчування, здоров’я та оздоровлення, є основою нашої корпоративної стратегії, тим, заради чого ми живемо як компанія. Нас глибоко хвилює здоров’я та добробут людей, і ми інвестуємо в майбутнє через мережу наших дослідницьких центрів, Інститут здоров’я Nestlé, компанію Nestlé Health Science та нову компанію Nestlé Skin Health. Фундаментальне розуміння харчування та доступ до смачнішої й здоровішої іжі та напоїв – це саме те, що чекають від нас споживачі та чого потребує суспільство.

Вода також є важливою складовою належного харчування, а разом з тим – правом людини, а також ключовим елементом харчової безпеки. Ми активно пропагуємо здоровий водний баланс для будь-якого віку, а паралельно робимо все для того, щоб скоротити споживання води в нашій операційній діяльності. Nestlé лобіює включення окремої позиції щодо води в Цілі ООН після 2015 року. Наша нова молочна фабрика Cero Agua в Мексиці має позитивний приклад використання води та є показовою в нашому зобов’язанні щодо скорочення використання води у виробництві. Ця фабрика демонструє, яким чином ми запроваджуємо нові технології та інноваційні способи досягнення цієї мети. Вода є бізнес-можливістю, операційним викликом та суспільною проблемою, яка всіх нас глибоко хвилює. Як ми вже неодноразово говорили: у нас закінчиться вода набагато скоріше, ніж нафта.

Так само сільський розвиток і наша робота з фермерами в поєднанні з Рекомендаціями щодо відповідального постачання допомагають відреагувати на потребу у створенні стійких фермерських громад, а також дати відповідь на запитання, що цікавить наших споживачів: якого походження моя їжа? Робота компанії у сфері сільського розвитку сприяє якісним і кількісним характеристикам постачання в наших основних категоріях та підвищує привабливість фермерства для майбутніх поколінь.

ФОКУС НА ІННОВАЦІЇ: Пол Бюльке (Генеральний директор Nestlé) завітав у Пекін у березні 2014 року для відкриття Інституту безпеки харчування Nestlé, що працює разом із владою задля створення наукового підґрунтя для політик і стандартів у сфері безпеки харчування.

Ми продовжуємо активно впроваджувати наші зобов’язання щодо екологічної та соціальної стабільності, що є необхідними для функціонування наших фабрик, а також стійкого росту й розвитку громад і країн, в яких ми працюємо. Наше зобов’язання щодо працевлаштування молоді під назвою «Nestlé needs YOUth Initiative» допомагає підсилити та розвинути навички і конкурентну привабливість молодих людей на ринку праці Європи. Невдовзі цю програму буде поширено на глобальному рівні.

Для Nestlé Створення спільних цінностей – це спосіб побудови бізнесу, що знаходить своє відображення в нашому холістичному управлінському мисленні. Ми очікуємо від наших лідерів і працівників інтегрування бізнес-можливості та суспільної потреби. Низка інструментів внутрішнього менеджменту допомагає нам підсилити цей процес, а саме: інструмент стратегічного портфоліо, що оцінює наші бренди щодо фінансових та харчових показників; процес капітальних видатків, що містить соціальні індикатори. Модель сільського розвитку, що глибоко вивчає потреби фермерів і фермерських громад, які працюють з какао, кавою та молочними продуктами, що, у свою чергу, допомагає нам краще скерувати наші зусилля й інвестиції. Для компанії все ще залишається викликом пошук дієвого методу вимірювання бізнес-доцільності Створення спільних цінностей, а також оцінка соціального впливу, а не лише окремих заходів. Ми будемо продовжувати працювати над цим упродовж 2015 року.

Приєднуйтеся до нашої подорожі – Створення спільних цінностей, що націлює бізнес на тривалу перспективу, де успіх суспільства й економічної діяльності тісно переплітаються та взаємопідсилюються. Цей шляє має також привести до ефективніших колективних дій щодо розв’язання найбільш болючих для суспільства проблем і викликів. Якщо ми хочемо сприяти вирішенню проблем «подвійного тягаря» недостатнього харчування, нестачі води, стійкого фермерства, зміни клімату, прав людини тощо, нам необхідні кращий діалог, залучення та партнерство.

Цього року ми знову додали декілька нових зобов’язань (у сфері відповідального маркетингу для дітей, антикорупційних дій) і механізмів для внутрішніх та зовнішніх скарг. Цим звітом Nestlé також підтверджує свою підтримку Глобального договору ООН як член-засновник UN Global Compact LEAD – важливої платформи лідерів корпоративного сталого розвитку Глобального договору ООН. Будемо раді вашим коментарям щодо наших зобов’язань і звіту в цілому.