Sort by
Sort by

Цільнозернові продукти та овочі

Наше зобов’язання: заохочувати споживання цільнозернових продуктів та овочів.

Наші цілі

До 2015 року забезпечити високу поживну цінність дитячих продуктів, збільшити вміст цільного зерна у дитячих сухих сніданках.

Наші успіхи

У травні 2014 року ми започаткували в Україні проект «Смачні історії Торчин». Його мета – навчити збалансованому приготуванню їжі вдома та здоровій структурі страви.

На YouTube каналі можна знайти низку цікавих рецептів та переглянути відео-посібник з їх приготування. Переглянути рецепти можна за посиланням: https://www.youtube.com/user/istoriitorchyn?app=desktop.

На сьогодні 80% продуктів «Торчин» пропагує приготування їжі вдома та страви з овочами.

Наші перспективи

Цільнозернові та овочі є важливим джерелом необхідних мікроелементів, а дослідження їхнього споживання у світі свідчать, що сучасні дієти не містять необхідної кількості харчових волокон, вітамінів і мінералів. Ми зобов’язалися виправити цю ситуацію. Паралельно з роботою над нашими рецептами фокусуємо свою увагу на просуванні простих та апетитних способів приготування і подачі свіжих овочів як частини домашнього харчування. Наші рецепти розповідають споживачам у доступному відеоформаті, як в умовах обмежених ресурсів харчуватися різноманітно, що також є складовою здорового способу життя та збалансованої дієти.