Sort by
Sort by

Рекомендації щодо порцій

Наше зобов’язання: забезпечити споживачів інформацією щодо оптимальних порцій.

Наші цілі

До кінця 2015 року ми плануємо надавати рекомендації щодо порцій на всіх продуктах для дітей і сімей.

Наші успіхи

Станом на кінець 2014 року 93% продуктів Nestlé в Україні вже пропонують конкретну інформацію щодо рекомендованих порцій.

Наші перспективи

Усе більше людей ведуть сидячий спосіб життя, споживаючи більші порції їжі, ніж 5-10 років тому. Це сприяє підвищенню рівня ожиріння та пов’язаних із ним проблем зі здоров’ям.

Наша задача полягає в тому, щоб споживачі інтуїтивно робили більш здоровий вибір щодо порції, тобто допомогти їм, коли вони купують, готують, подають і споживають наші продукти, особливо продукти для дітей та сім’ї.

Саме з цією метою ми готуємо рекомендації щодо порції продукту, спираючись на його форму, дизайн упаковки, чіткі ілюстрації тощо. Це складне завдання з багатьох причин: визначити здоровий розмір порції для різних продуктів та напоїв є складним завданням; важливими є час і вартість, що витрачаються на оновлення продуктів та їхню упаковку. Аби переконатися, що споживачі не плутають порції, які інколи врегульовані законом, із власне рекомендаціями здорового харчування, потрібні інноваційні рішення.