Sort by
Sort by

Про наш звіт

Представляючи широкому загалу звіти Nestlé у суспільстві, ми відкрито ділимося інформацією про наш довгостроковий вплив на суспільство і про те, як це нерозривно пов'язано зі створенням нашого довгострокового успіху в бізнесі.

МЕЖІ ЗВІТУ

ЛАНЦЮЖОК ЗНАЧЕНЬ

У рамках нашого аналізу суттєвості, матеріальні питання були розглянуті і відображені на ланцюжку нашого бізнесу. Було розглянуто ступінь зацікавленості акціонерів у питаннях зрізних частин ланцюжку значень - де фінансові, експлуатаційні та репутаційні наслідки будуть мати особливий вплив на ланцюжок. Результати були використані для подачі інформації, використаної у цьому звіті.

Value Chain

Навколишнє середовище

Наші екологічні дані стосуються заводів і складів (за винятком деяких недавніх придбань), і безпеки та здоров'я приблизно 339 тисяч співробітників компанії.

Оприлюднення результатів щодо впливу Nestlé на довкілля було зроблено у відповідності до стандартів Ради (CdSb). Ми дотримуємося стандартів викидів парникових газів (ПГ), Протоколу інвентаризації ПГ, який включає в себе ступені викидів 1, 2 і 3. Ми використовуємо межі, засновані на оперативному управлінні, так як це краще відображає дійсність наших бізнес-операцій. Ми також посилаємося на нашу відповідь на CDP – Запит інформації до інвесторів, який містить докладні відомості про розкриття даних щодо впливу на довкілля і продуктивність Групи.

Достовірність

Цей звіт пройшов незалежне зовнішнє юридичне затвердження, що провело Бюро Верітас. Мета цього процесу полягає у забезпеченні впевненості акціонерів Nestlé у точності, достовірності та об'єктивності поданої інформації і в тому, що вона охоплює весь матеріал, що стосується актуальних для бізнесу питань. Для перегляду обсягу робіт і спостережень, будь ласка, перегляньте офіційну заяву на веб-сайті компанії Nestlé.

Аудиторія

Ми визначили широке коло акціонерів, які зацікавлені в цій доповіді, і ведемо регулярний діалог з ними, включаючи фонди, організації, уряди, соціально відповідальних інвесторів, наших споживачів і наших постачальників.

Конвертація валют

Усі суми, наведені в цій доповіді, було переведено у швейцарські франки (CHF) за курсами, як відображено в консолідованій фінансовій звітності групи Nestlé 2014.

Зв’яжіться з нами

Ми сподіваємось, що ви знайдете цей звіт інформативним та корисним, та чекаємо на ваші відгуки за цією електронною адресою: [email protected]

Важливе:

Глобальний звіт Nestle зі Створення спільних цінностей представлений англійською мовою та доступний за посиланням http://www.nestle.com/asset-library/documents/library/documents/corporate_social_responsibility/nestle-csv-full-report-2014-en.pdf