Sort by
Sort by

Інформація щодо поживної цінності та поради

Наше зобов’язання: надавати інформацію про харчову цінність і поради стосовно всіх наших брендів.

Наші цілі

Ми плануємо до 2018 року на українському ринку надавати додаткову інформацію про продукт і дієтологічні рекомендації на упаковці за допомогою кодів для смартфонів (QR).

Наші успіхи

Усі наші важливі продукти та напої, що продаються в Україні, мають рекомендації щодо денної норми споживання.

Упаковка з денною нормою споживання інформує покупців про калорії, цукор, жири та інші речовини в одній порції продукту чи напою, а також про те, як це співвідноситься з рекомендованими нормами денного вжитку.

Наші перспективи

Триває глобальний діалог щодо найбільш ефективних способів надання дієтологічної інформації на упаковках, а на деяких ринках етикетки з денною нормою споживання заборонені законодавчо. Ми вважаємо, що повинні допомагати покупцям робити зважений вибір, а тому хочемо запровадити етикетки з денною нормою споживання на продуктах для дітей, щоб надавати кращу підтримку батькам та отримувати їхні відгуки для подальшого вдосконалення. Для цього необхідна тісна співпраця з експертами-дієтологами, органами влади та галузевими організаціями, а також послідовні зусилля у сфері освіти для споживачів. Краще розуміння потреби споживачів щодо маркування буде пріоритетом на майбутнє.