Sort by
Sort by

Наші люди й дотримання стандартів.Суть проблеми

 

Як компанія, що заснована на принципах, ми прагнемо відповідати законам, правилам і тим міжнародним стандартам, які прийняті там, де ми працюємо. Врешті решт, дотримання правових норм є основою для всієї нашої діяльності, що пов’язана з програмою «Створення спільних цінностей» (CSV) і стійкого розвитку. Це обов’язкова мінімальна вимога будь-якої нашої діяльності.

Для нас відповідати всім правилам дуже важливо. Це потребує дотримання стійких принципів, що застосовуються в усій компанії і забезпечують чіткі вказівки для наших співробітників і постачальників (для додаткової інформації див. наші «Корпоративні бізнес-принципи»).

У світі, де спостерігаються економічна нестабільність і політичні перевороти, де велика кількість людей мігрують із сільської місцевості в міста в пошуках роботи і поліпшення умов життя, особливо важливо те, що ми вживаємо ефективні заходи для забезпечення дотримання прав людини.

Таким чином, для розгалуження наших дій щодо забезпечення дотримання правових норм ми визнаємо, що компанії повинні дотримуватися прав людини у своїй діяльності і мережі постачальників. Ми також вважаємо, що бізнес може позитивно впливати на дотримання прав людини шляхом створення і підтримки економічної активності, допомагаючи людям жити в усталених стандартах, забезпечувати справедливі заробітну плату, робочий час та умови праці.