Sort by
Sort by

Допомога під час війни: 120 мільйонів порцій їжі або 390 мільйонів гривень

nestle helps
Працюючи на ринку України вже 27 років, Nestlé розвиває тут три фабрики та сервісний центр, який підтримує бізнес компанії у більш ніж 50 країнах. З початком повномасштабного вторгнення компанія зосередилась на безпеці 5800 українських працівників та їхніх родин і допомозі українцям в умовах війни.

Їжа для кожного

Оскільки Nestle є виробником харчових продуктів, ми з першого дня вторгнення сконцентрувалися на забезпеченні українців їжею. За весь час повномасштабної війни наша компанія передала на допомогу понад 1000 тонн вермішелі, супів та пюре швидкого приготування, 130 тонн кави, понад 220 тонн готових сніданків, 80 тонн медичного харчування та понад 460 тонн дитячого харчування, 450 тонн кондитерських виробів, 180 тонн молочних продуктів, 400 тонн води.

grafic

Загальна кількість допомоги – це 120 мільйонів порцій їжі, що дорівнює приблизно 3 порціям їжі на кожного українця. Допомога передається цілеспрямовано, в цьому нам допомагають партнери – більш ніж 15 великих неурядових організацій та понад 200 благодійних організацій серед яких: БФ "Покрова", БФ "Добряк", МБФ "Карітас Україна", БФ "З янголом на плечі", БФ "Happy Paw", БФ "Крила Надії", БФ "FoodBank", ГО "Тарілка" та інші.

volonteers

Nestlé продовжує передавати продукти як цивільному населенню, так і з допомогою благодійних організацій, військовим та підрозділам служб, які сьогодні допомагають захищати Україну.

Загалом від початку повномасштабної війни компанія передала продуктів на суму більш ніж 10 млн швейцарських франків, що в еквіваленті дорівнює близько 390 млн грн. Компанія взяла на себе зобов’язання надати допомогу у розмірі 15 млн швейцарських франків у найближчому майбутньому, та допомагати українському суспільству до завершення війни.

kids hands
Допомога наймолодшим українцям

Окрему увагу Nestlé приділила найменшим – команда співробітників, які працюють саме з дитячим харчуванням з лютого разом з партнерськими організаціями забезпечують поставки критично важливих продуктів харчування для дітей.

Загалом компанія передала вже більше 460 тонн дитячого харчування, включно з харчуванням для немовлят. Як зазначають у Nestlé, пріоритетним напрямком допомоги залишаються лікарні та пологові будинки, а також дитячі будинки. Вже було надано допомогу 51 медичному закладу та дитячому будинку в кожному місті, куди можливо здійснити доставку, зокрема й у Харків, Запоріжжя, Мелітополь, Одесу, Київ, Полтаву, Дніпро.

metro-wide-new
З Харковом у серці

У Харкові розташована одна з трьох фабрик Nestlé, на якій виробляється продукція бренду "Мівіна", тому у компанії підкреслюють особливу любов до міста. Під час повномасштабного вторгнення Росії Харків прийняв один із перших і найважчих ударів, відтак Nestlé розгорнули одразу кілька напрямків допомоги місту.

По-перше, пріоритетом у перші дні війни була безпека співробітників Nestlé у Харкові, тому компанія допомогла в переміщенні до більш безпечних місць тим, хто вирішив виїхати з міста.

volonteers3-wide-new

По-друге, в перші дні співробітники тимчасово закритої Харківської фабрики Nestlé та дистрибуційного центру з власної ініціативи прийшли на фабрику, щоб відвантажити продукцію на допомогу мешканцям свого міста. Склад з продукцією "Мівіна" знаходиться зовсім поруч зі станцією метро, де на той час ховалися від обстрілів харків'яни – яким дуже потрібна була їжа. За сприяння міської адміністрації, Національної поліції та міської територіальної оборони восьмеро співробітників Nestlé змогли безпечно зайти на склади й надалі протягом багатьох тижнів відвантажувати продукцію "Мівіна" для безкоштовної передачі жителям Харкова та області.

Щодня 8 працівників Харківської фабрики Nestlé завантажували у машини від 12 до 15 тонн вермішелі, супів і пюре "Мівіна". Разом з міською адміністрацією та волонтерами продукти доставляли у метро, на вокзали і до більшості місць роздачі продуктів у Харкові та області. На допомогу було роздано весь запас продукції на складі – це 404 тонни "Мівіни". Як підрахували у компанії, це близько 7 мільйонів порцій теплої їжі.

help-dogs-wide
Врятувати хвостиків

Так само як українці рятують тварин під час війни, у Nestlé перейнялися долею хвостиків і одним із напрямків гуманітарної підтримки зробили забезпечення їх кормами.

Purina, яка належить Nestlé, надає харчування для котиків і собак, передаючи корми в притулки, волонтерським організаціям, а також переселенцям для годівлі своїх домашніх улюбленців.

Purina також опікується песиками-захисниками з лав ДСНС, Нацгвардії та ЗСУ та передає їм корм для службових перемог. Всього було передано понад 480 тонн корму для тварин, що потребують допомоги в цей непростий час.

Крім цього Purina Україна разом з командою Happy Paw запустили благодійний проєкт для пошуку домашніх тварин, які загубилися або були вимушено покинуті за час повномасштабної війни. Для пошуку необхідно перейти на сайт Happy Paw та створити оголошення про знайденого чи загубленого улюбленця.

Nestle Ukraine internship
Новий старт для молоді

Nestlé також впровадила окремий напрямок допомоги для підтримки молоді, відкривши можливості стажування в представництвах компанії у країнах Європи та Латинської Америки.

Стажування тривалістю від 2 до 6 місяців дозволить отримати професійну практику та поглиблену практику іноземної мови з урахуванням специфіки професії. Набір стажерів проходить у напрямках фінансів, логістики, маркетингу, HR та інших.

Компанія пропонує офіційне працевлаштування, компенсаційний пакет, юридичний супровід. Програма стажування діє у наступних країнах: Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Італія, Англія, Австрія, Греція, Нідерланди, Молдова, Франція, Швейцарія, Бразилія, Мексика, Перу, Чилі, Домініканська Республіка, Аргентина, Колумбія. Більш детальну інформацію щодо програми стажування та умови подачі заявок дивіться за посиланням.

volonteers
Допомога, інтегрована в бізнес

Для забезпечення максимальної допомоги Україні компанія внесла корективи і у власні бізнес-процеси. Так, дві з трьох фабрик Nestlé в Україні - Львівська кондитерська фабрика та Волинська фабрика холодних соусів - відновили виробництво у перший тиждень війни і разом з дистрибуційними центрами продовжують працювати в повну силу.

Також компанія заклала у план виробництво продукції для благодійної допомоги – як на українських фабриках, так і на фабриках Nestlé в інших країнах.

Для підтримки продовольчої безпеки в країні, компанія Nestlé в Україні доповнила асортимент власного портфелю імпортованими з країн Європейського Союзу продуктами. Зокрема це вермішель, супи, пюре швидкого приготування та спеції брендів Maggi та Winiary, які компанія завозить з Польщі і Словаччини, а також дитяче харчування доповнили кашами Nestlé, що завозяться з Польщі.

 

Україна лишається у фокусі і з економічної точки зору. По-перше, Nestlé має намір продовжувати інвестувати в економіку України, спираючись в тому числі, на досягнення, які були зроблені до війни, зокрема, в частині подальшого розвитку своїх українських фабрик та використання локальних сировини і пакувальних матеріалів для виробництва продукції, що призначена як для локального ринку, так і для експорту в країни Європи.

Також три роки тому компанія започаткувала ініціативу впровадження сталих практик сільського господарства в Україні. Зараз ця й інші ініціативи реформуються аби відповідати потребам військового часу.

По-друге, Nestlé має намір брати активну участь у відновленні України, і зараз розробляє відповідний план дій.