Лис 21, 2012

Марк Кайра, заступник виконавчого віце-президента напрямку Nestlé Professional (харчування «поза домом»), наприкінці квітня 2013 року виходить на пенсію після 36 років роботи в групі компаній Nestlé. Марк зробив великий внесок у створення двох платформ для зростання бізнесу Nestlé Professional: брендованих рішень у категорії напоїв та продуктових рішень у сфері харчування «поза домом». Рада директорів Nestlé дякує Марку Кайра за створення міцного фундаменту для подальшого зростання цього важливого для Nestlé бізнесу.

Рада директорів ухвалила рішення про призначення Мартіала Ролланда, котрий на даний момент очолює Nestlé у Франції, на посаду заступника виконавчого віце-президента напрямку Nestlé Professional з 1 травня 2013 року. Крім того, Мартіал стане членом Ради директорів Nestlé. Мартіал Ролланд народився у Франції. До команди Nestlé приєднався у 1988 році. За час роботи в компанії працював у різних країнах Азії, очолював компанії Nestlé у Туреччині та Індії. У 2010 році був призначений генеральним директором Nestlé у Франції – одного з найбільших ринків групи, де представлене широке портфоліо продуктів компанії. Мартіал має великий досвід успішного керування бізнесом, як у розвинених країнах, так і в країнах, що розвиваються.

Виконавчий директор Nestlé Nespresso Рішар Жирардо стане наступником Мартіала Ролланда і змінить його на посаді генерального директора Nestlé у Франції з 1 квітня 2013 року. Рішар Жирардо народився у Франції. Приєднався до компанії Nestlé у 1986 році. До призначення виконавчим директором Nestlé Nespresso у 2007 році, обіймав низку посад у бізнесі води Nestlé у Франції. Рішар добре знає французький ринок і культуру країни, що поряд із великим досвідом ведення бізнесу у різних категоріях і сильними лідерськими якостями дозволять йому вивести французький ринок на новий рівень продуктивності.

Жан-Марк Дювуазен, заступник виконавчого віце-президента з персоналу, 1 березня 2013 року змінить Рішара Жирардо на посаді виконавчого директора Nestlé Nespresso. Швейцарець за походженням, Жан-Марк прийшов в Nestlé у 1986 році. На початку своєї кар’єри в компанії працював на різних ринках Латинської Америки. Пізніше був призначений керівником регіону Колумбія, Венесуела, Еквадор, потім – генеральним директором Nestlé у Мексиці. Блискуче знання компанії, міжнародний досвід і вражаючі лідерські якості дозволять Жану-Марку успішно продовжити розширення та інтернаціоналізацію бізнесу Nespresso, а також запровадження інновацій у цьому напрямку в складному конкурентному середовищі.

Рішенням Ради директорів Петер Фогт, котрий на даний момент очолює Nestlé у Малайзії і Сінгапурі, 1 березня 2013 року змінить Жана-Марка Дювуазен на посаді заступника виконавчого віце-президента з персоналу. Крім того, Петер стане членом Ради директорів Nestlé. Швейцарець за походженням, Петер прийшов в Nestlé у 1980 році. За час роботи в компанії обіймав різні посади на ринках Азії та Європи. Відповідав за розвиток бізнесу Nestlé у Північному регіоні, керував бізнесом Nestlé в Індонезії. Починаючи з 2009 року, обіймає посаду генерального директора Nestlé в Малайзії і Сінгапурі. Пітер має великий досвід роботи у різних ринкових умовах, а також у сфері розвитку персоналу і створення мотиваційних програм для працівників Nestlé.

Ці кадрові зміни в керівництві Nestlé мають гарантувати безперервність розвитку та високі операційні показники бізнесу.

Довідка:

Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2011 році 83,6 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031