Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS" під знаком для товарів і послуг «Нестле», що містять на фронтальній стороні упаковки позначення «Подарунок СТІКЕРИ ТА ЗАКЛАДКА»

Кві 12, 2012

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки, яких зображено позначення «Подарунок Льодяний слайдер чи Пазл».

1. (надалі – продукція), містять всередині вказаних упаковок Льодяні слайдери та пазли із зображенням героїв однойменного мультфільму «Льодовиковий Період 4. Континентальний Дрейф».

2. Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) та "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) мають льодяні слайдери, один з трьох із зображенням героїв мультфільму. Кількість іграшок кожного з 3-ох видів дизайну однакова і їх вкладення усередину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.

2.1. Готові сніданки "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.) мають один з трьох пазлів із зображенням героїв мультфільму.

3. Пропозиція діє на території України.

4. Строк дії пропозиції – з 26 липня 2012 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.

5. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується продукція, у тому числі за псування або ушкодження упаковок продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.

6. Факт придбання продукції означає, що особи, які придбали продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній пропозиції.