НЕСКАФЕ Idea-X – пристрасті розпалюються!

Сер 11, 2015


Готуємось до фіналу


У квітні конкурс стартапів НЕСКАФЕ Idea-X визначив дев’ять ідей – фіналістів, три з яких за рішенням авторитетного журі отримають по сто тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї. Вперше цього року п'ятдесят тисяч гривень - так званий фонд симпатій інтернет-аудиторії - отримає проект, який у фіналі збере найбільше шанувальників при інтернет-голосуванні. Вже цими днями всі ідеї будуть особисто презентовані авторами в Києві та і будуть визначені переможці.

«Цього року наш конкурс традиційно викликав високу зацікавленість та зібрав активну молодь майже з усіх куточків країни, а заради того, щоб потрапити до фіналу учасники навіть вдалися до креативних засобів залучення прихильників для своїх проектів. Наприклад, одна з команд агітувала за свій проект просто на вулиці, переконуючи перехожих проголосувати за нього, в той же час деякі учасники вирішили скористатися іншими прийомами і спробували «накручувати» голоси та використовувати несправжні сторінки в Інтернеті. Організатори ретельно перевірили голоси, віддані за фіналістів і зі 100% впевненістю стверджуємо, що всі учасники потрапили на вирішальний етап конкурсу абсолютно чесно. Ми не заробляємо на «Ідеї-Х». Цей проект - частина соціальної відповідальності компанії - внесок у розвиток України. Ми заохочуємо ініціативу молоді, відбираємо разом з інтернет-аудиторією дійсно гідні і соціально важливі ідеї»,- каже менеджер з розвитку торгової марки Інна Сигал.

Голосування за ідеї-фіналісти на сайті https://www.ideax-nescafe.com.ua/ триває до 17 серпня включно, тож не згайте нагоди підтримати хорошу ідею та дати її авторам шанс на втілення мрії разом із Nescafe 3в1.