Яна Міхайлова взяла участь у бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners"

Чер 14, 2013

І Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» зібрала у Києві понад 2 тисячі учасників. Серед них були представники міжнародних корпорацій і фінансових структур, українські та закордонні бізнесмени, політики, високі чиновники, дипломати, представники наукових кіл, економічні експерти та журналісти.

Учасниками секторальних дискусій стали члени українського уряду, керівники провідних іноземних компаній, що працюють в Україні, транснаціональних корпорацій, лідери українського ринку та експерти. Конференція повинна стати щорічною платформою для визначення найбільш успішних для інвестування секторів економіки і практикумом вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні. Акцентом першої конференції стала співпраця в агропромисловій сфері та IT-галузі.

Виступаючи у панельній дискусії «Інвестиції в аграрний сектор: передумова стабілізації світового продовольчого ринку», генеральний директор Nestle в Україні та Молдові Яна Міхайлова зазначила, що висока інвестиційна привабливість харчової галузі, як і інших галузей агропромислового виробництва, зумовлена багатьма факторами і, насамперед, світовою кон'юнктурою. Дуже важливими для успішного розвитку галузі є формування сприятливого бізнес-середовища, посилення дерегуляції та прозорості процедур. Саме це може створити реальні конкурентні переваги.

«У цьому ми бачимо роль уряду та регулюючих органів. Ми уважно стежимо за реформою системи безпеки харчових продуктів, яка є для цього сектора надзвичайно актуальною. Ми приділяємо цій темі значну увагу, в тому числі в роботі, яку Nestle здійснює в харчовому комітеті Європейської бізнес асоціації. Досить давно обговорюється проект закону України «Про внесення змін до законодавства про безпеку харчових продуктів», який власне і складає основу даної реформи, і в разі прийняття здійснить кардинальні позитивні зміни в цій сфері. Ми, представники бізнесу, з нетерпінням очікуємо прийняття цього проекту, але в той же час вважаємо важливим провести його всебічне обговорення із залученням бізнес-асоціацій, громадських організацій та представників бізнесу», - сказала Яна Міхайлова.

Довідка:

Nestle – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestle належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestle у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestle представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestle володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestle розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFE, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestle S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestle S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestle S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestle в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.

За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestle в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031