Харчування матері та немовля

Сер 2, 2016

Грудне вигодовування – найкраще 

Ми твердо віримо в те, що грудне молоко – це ідеальна їжа для новонароджених та немовлят. Відповідно до рекомендацій Світової організації охорони здоров’я ми підтримуємо годування груддю протягом перших шести місяців життя, що супроводжується введенням прикорму як додатку до грудного молока до двох років і більше. 

Перші 1000 днів 

Щоб діти росли здоровими та у повній мірі розвивали свій потенціал, дуже важливо, щоб вони добре харчувались впродовж перших 1000 днів життя – з моменту зачаття до другого дня народження. Ми сприяємо хорошому здоров’ю та харчуванню матерів та їх дітей протягом цього критичного періоду завдяки нашим науковим дослідженням, високоякісним продуктам, навчальним програмам та послугам для фахівців у галузі охорони здоров’я.

Поживний прикорм 

З шести місяців важливо починати прикормлювати малюка для того, щоб задовольняти потреби його зростаючого організму. У деяких частинах світу в дієті малюків недостатньо поживних речовин. За допомогою наших експертів зі збагачення мікроелементами ми розробили низку доступних каш для немовлят, щоб доповнювати харчування дітей. 

Підтримка фахівців у галузі охорони здоров’я

Ми підтримуємо фахівців у галузі охорони здоров’я, тому що вони дають батькам об’єктивні поради щодо харчування немовлят та маленьких дітей. Незалежний інститут харчування Nestlé (NNI) проводить наукові семінари та подальшу фахову освіту. Найбільше приватне видавництво з інформацією про поживне харчування NNI – це також широковідомий ресурс з найбільшою кількістю оновлюваної інформації про грудне годування та харчування матерів, немовлят і дітей. 


Підтримка матерям, які працюють

Ми також активно пропагуємо грудне годування на наших власних підприємствах. Наша політика захисту материнства надає співробітницям ряд пільг. Окрім впровадження гнучкого графіку роботи та перерв на годування груддю, ця політика також забезпечує сприятливі умови для годування груддю, що включає мережу з більш ніж 277 місць для грудного годування на наших робочих місцях по всьому світу. Офіс Нестле в Україні також облаштований кімнатою для грудного вигодовування. 

Відповідальний маркетинг 

Ми багато чому навчилися завдяки нашому досвіду та приймаємо відповідальність за вихід за межі того, що ми вважали стандартами маркетингу. Щодня ми прагнемо до подальшого розвитку нашої практики та політики для підтримки оптимального харчування для дітей. 

Сувора політика та процедури 

У нас найсуворіші правила та процедури в індустрії, тому що ми маємо бути впевнені у тому, що продаємо суміші-замінники грудного молока відповідально. Це включає в себе глобальну маркетингову політику з приводу замінників грудного молока, тренінги для всіх наших співробітників, які працюють над дитячим харчуванням, постійні внутрішні та зовнішні аудити з нашої практики, а також здійснення процедур доповідей та звітів. Ми прагнемо свідомо покращити свою роботу в цій сфері. Зараз ми працюємо над тим, щоб допомогти нашим дистриб’юторам та роздрібним продавцям збувати нашу продукцію відповідально та згідно з нашими правилами. 

Скажіть нам, якщо сумніваєтесь 

Ви непокоїтесь з приводу постійного недотримання наших зобов’язань? Розкажіть нам! Ми серйозно сприймаємо всі заяви, що надходять, та вивчаємо їх. 

Відповідальне ведення бізнесу 

Ми пишаємося тим, що ми є першою компанією з виготовлення сумішей замінників грудного молока, що включає індекс FTSE4Good та послідовно виконує його суворі критерії для відповідальної торгівлі замінниками грудного молока з 2011 року. 

Конструктивна співпраця

На щорічному зібранні акціонерів та форумі зі створення спільних цінностей ми мали конструктивний діалог з різними некомерційними організаціями та зацікавленими групами на тему харчування матерів, немовлят та дітей. Ми готові до конструктивної співпраці з усіма зацікавленими акціонерами заради нашої мети – сприяння оптимальному здоровому харчуванню матерів, немовлят та дітей.