Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS" під знаком для товарів і послуг «Нестле», що містять на фронтальній стороні упаковки позначення «Подарунок СТІКЕРИ ТА ЗАКЛАДКА».

Кві 12, 2012

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки,яких зображено позначення «Подарунок СТІКЕРИ чи ЗАКЛАДКА».

  1. (надалі – продукція), містять всередині вказаних упаковок стікери та закладки для книг із зображенням героїв однойменного мультфільму «Пінгвіни з Мадагаскару».
  2. Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) та "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) мають закладки для книг одну з трьох із зображенням героїв мультфільму. Кількість іграшок кожного з 3-ох видів дизайну однакова і їх вкладення усередину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.

    2.1. Готові сніданки "KOSMOSTARS"(упаковка вагою 325 гр.) мають один з трьох стікерів із зображенням героїв мультфільму.
  3. Пропозиція діє на території України.
  4. Строк дії пропозиції – з 1 квітня 2012 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.
  5. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується продукція, у тому числі за псування або ушкодження упаковок продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.
  6. Факт придбання продукції означає, що особи, які придбали продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній пропозиції.