Sort by
Sort by

PurinaOne

Purina One – це повнораціонний збалансований сухий корм, розроблений для того, щоб допомогти котам здобути здоров’я та підтримувати його довгі роки. Основна перевага бренда – це унікальна формула Actilea. Формула Purina One® Actilea™ допомагає підтримувати природній захист та відновити імунну систему тварини за рахунок дії у кишковому тракті – покращення функцій кишкових клітин та відновлення мікрофлори, що позитивно впливає на стан всього організму, шерсті, зору та активності киці.

PURINA ONE® – ЗДОРОВ’Я ВАШОГО УЛЮБЛЕНЦЯ СЬОГОДНІ ТА ЗАВТРА

PURINA ONE ADULT

Спеціально розроблений збалансований корм, що повністю покриває потреби у здоровому харчуванні дорослих котів (від 1 до 7 років) для того, щоб вони могли залишатись здоровими та активними надовго. Формула включає дріжджі, пребіотики та антиоксиданти, що допомагають підтримувати природний захист та імунну систему на належному рівні довгі роки. Особливий склад поживних речовин, вітамінів та антиоксидантів Purina One® adult працюють одночасно, забезпечуючи кота оптимальним рівнем поживних речовин.

PURINA ONE INDOOR

Коти, що живуть здебільшого у приміщенні, схильні до частого вилизування, це може призводити до накопичення шерсті у шлунку та утворенню волосяних кульок. Також вони менш активні та більш схильні до надмірної ваги. Purina One® з новою формулою actilea допомагає попередити утворення волосяних кульок за рахунок вмісту природної клітковини та регулювати рівень ваги тварини.

PURINA ONE JUNIOR

Кошенята швидко ростуть та потребують збагаченого харчування для забезпечення потреб у побудові м’язової тканини, міцних кісток, зубів та розвинутої імунної системи – і все це тільки за 6 місяців. Purina One® aCtilea™ містить у своєму складі дріжджі, пребіотики та антиоксиданти для підтримки природного захисту кошеняти. До складу корму Purina One® Junior також входить докозагексаєнова кислота, що міститься у молоці мами-кішки та забезпечує правильний розвиток мозкової діяльності та зору кошенят.