Sort by
Sort by

Коробки

palitra red box
palitra-blue-box
Світоч® «Палітра® Асорті» – найбільш відомі та популярні цукерки, тому такий солодкий подарунок точно сподобається кожному та буде доречним до будь-якого свята. Обирайте «Палітру Асорті» у темному або молочному шоколаді.
svitoch stozhary
Світоч® «Стожари®» Класичні – саме на фабриці «Світоч» у Львові було вперше винайдено спосіб виробництва цього дивовижного та улюбленого поколіннями різновиду цукерок.
svitoch exclusive box
Світоч® Exclusive – грандіозна колекція усіх найкращих цукерок різної форми і типу від львівських майстрів. У цій преміальній пропозиції – аж 8 різновидів форм та смаків неповторних цукерок у чорному, молочному та білому шоколаді в одній коробці.
palitra eur
Оновлена коробка цукерок Світоч® "Палітра® Європейські Десерти" - це унікальна колекція, що подарує відчуття подорожі з традиційними смаками найпопулярніших десертів Франції, Греції та Італії (крем-карамель, чізкейк та тірамісу).
lvov defiliady
Світоч® "Lvivsky дефіляди" – це чудова сувенірна пропозиція смаколиків у чорному шоколаді, яка подарує приємні спогади про Львів – місто з багатою історією та шоколадну столицю України.