Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Не голодуйте

Правило №3: Не моріть себе голодом

Поширена помилка полягає у тому, що люди, намагаючись зменшити вагу, взагалі відмовляються від їжі. Це є доволі небезпечним та може призвести до серйозних наслідків, не говорячи вже про те, що виснажена голодом людина раніше або пізніше обов’язково „зривається” та починає їсти все підряд!

Усі відомо, що „лікувальне голодування” – це серйозна медична практика, яку ще називають „розвантажувально-дієтичною терапією”, що при деяких захворюваннях призначається лікарем і проводиться обов’язково під чітким контролем спеціаліста. Деяким людям вона взагалі може бути протипоказана через загрозу ускладнень. Тому не варто піддавати себе серйозному стресу, якщо для цього немає об’єктивних причин.

Харчуватися необхідно та корисно, проте завжди слід пам’ятати про те, що та у яких кількостях ви споживаєте. Тільки коли людина споживає достатню кількість їжі, вона може „приборкати” апетит та позбавитися шкідливої звички постійно „перекусувати”. Про це ми поговоримо далі.

А поки що, будь ласка, запам’ятайте це просте, проте дуже важливе правило. І якщо ви хочете дати відсіч зайвим кілограмам, намагайтеся, щоб це правило стало невід’ємною частиною вашого життя!