Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Споживайте їжу із задоволенням

Правило №2: Споживайте їжу із задоволенням

Їжа – це не просто засіб втамувати голод, отримати енергію та поживні речовини. Це також і момент відпочинку та радість спілкування! Споживаючи чашечку ароматної кави із шматочком свіжого пирога, ви можете отримати справжнє задоволення! Не споживайте їжу як заправляється паливом автомобіль – насолоджуйтеся процесом як справжній гурман.

Намагайтеся щоденно включати у раціон різноманітні продукти – цим ви не лише забезпечите організм найрізноманітнішими поживними речовинами, необхідними для нормальної роботи організму, але й отримаєте задоволення від широкої палітри смаків.

Дослідження показали, що споживання улюбленої їжі може стимулювати викид ?-ендорфінів, які здатні покращити ваш настрій. Привабливість тієї або іншої страви пов’язана не лише з її сенсорними характеристиками, але й залежить від того, наскільки сильно ми відчуваємо голод, яким був попередній досвід від споживання цієї страви та у якому середовищі ми їмо. Іншими словами, смачна їжа у правильний час у гарній компанії здатна відчутно покращити ваш настрій.