Визначено переможців проекту «Дрімз Кам Тру» від NESCAFE 3в1

Перейти до списку прес-релізівЧер 1, 2011

29 травня 2010 року в ефірі каналу «MTV Україна» були визначені кращі ідеї, представлені учасниками всеукраїнського проекту «Дрімз Кам Тру» (Dreams come true «Мрії збуваються»), організатором якого вже другий рік поспіль виступила ТМ NESCAFE 3в1. Переможцями стали Оксана Замрій із повнометражним мультфільмом «Книга тіней» у творчій категорії, Володимир Альмужний з молодіжною організацією «Надія» у соціальній категорії та Георгій Стрєлков з мотузковим парком «S-Park» у бізнесовій категорії.

«Дрімз Кам Тру» – це своєрідна битва проектів, від маленьких до грандіозних, у якій перемагають кращі ідеї. Минулого року проект мав надзвичайно великий успіх серед молоді, тож цього року організатори вирішили розіграти не один, а цілих три гранти по 50 000 гривень у кожній з трьох категоріях – творчій, соціальній та бізнесовій.

Впродовж трьох місяців кожен бажаючий міг зареєструватися на сайті www.IDEAX-NESCAFE.com.ua, розповісти про свою творчу, соціальну або бізнес ідею та поборотися за право отримання гранту. На першому етапі проекту шляхом відкритого голосування на сайті було визначено сорок шість найбільш цікавих ідей. На другому етапі самі учасники проекту обрали серед них дев’ять кращих ідей-фіналістів. Остаточне ж рішення приймалося «зірковим» журі у складі програмного директора «MTV Україна» Андрія Уреньова, члена Ради директорів Nestlé в Україні та Молдові Оксани Аржаєвої, лідера рок-гурту «С.К.А.Й.» Олега Собчука, чемпіонки світу з латиноамериканської програми Олени Шоптенко та Олімпійської чемпіонки, чемпіонки світу та Європи з вільної боротьби Олени Мерлені.

«Учасники проекту представили багато цікавих ідей, тож було досить складно обрати найкращу в тій чи іншій категорії. Під час презентацій ми бачили, що учасники справді живуть своїми ідеями і понад усе прагнуть їх реалізувати. Я вважаю, що організатори цього проекту роблять дуже добру справу – намагаються зробити наш світ трішки кращим, втілюючи мрії у життя», – сказав Андрій Уреньов.

«Дрімз Кам Тру» – це унікальний проект, який надає кожному шанс реалізувати свою мрію. А це так важливо для кожної людини. Ми пишаємося тим фактом, що в Україні так багато творчих, талановитих та соціально-відповідальних молодих людей», – зазначила Марина Сергієнко, бренд менеджер ТМ NESCAFE 3в1.