Оновлені вафлі «Світоч Артек» вже у продажу

Перейти до списку прес-релізівЧер 9, 2010

На початку червня на полицях магазинів з’явилися вафлі «Артек» торгової марки «Світоч» в більш сучасній металізованій упаковці оновленого дизайну. Відтепер упаковка найпопулярніших та найулюбленіших споживачами вафель стала ще більш привабливою та яскравою, водночас залишаючись традиційно знайомою споживачу. А завдяки структурі металізованого матеріалу нової упаковки свіжість та смак вафель зберігаються краще.

Крім того, в асортименті «Світоч» з’явився «Артек» у новому зручному форматі - одна вафля в упаковці. Відтепер вафлі «Артек» торгової марки «Світоч» стали ще доступнішими завдяки привабливій ціні та зручній упаковці.

Вафлі «Артек» – найпопулярніший продукт в асортименті львівської фабрики «Світоч», що виготовляється з середини 60-х років минулого століття. В асортименті «Світоч Артек» лише дві перевірені часом позиції: класичний та горіховий смаки. Завдяки традиційній рецептурі та високій якості інгредієнтів, ці вафлі впродовж багатьох десятиліть користуються великою популярністю серед українців. Це підтверджують результати незалежного тестування, проведеного у квітні цього року, – смак вафель «Світоч Артек» споживачі визнали найкращим.

За даними компанії AC Nielsen вафлі «Артек» торгової марки «Світоч» є лідером ринку категорії упакованих вафель.