Візит Андрія Садового на фабрику "Світоч"

Перейти до списку прес-релізівСіч 28, 2010

Міський голова Львова висловив задоволення станом справ на ЗАТ «Світоч». Особливу увагу у коментарях для преси він акцентував на інвестиційних проектах, що реалізуються на підприємстві, та на створенні нових робочих місць.

29 січня 2010 р. міський голова Львова Андрій Садовий разом із спеціалістами Львівської міської ради, що очолюють економічний блок, відвідали ЗАТ «Світоч». Гості ознайомилися із роботою дільниці з виробництва кавових стіків, котру ввели в експлуатацію наприкінці минулого року, виробництвом шоколаду, вафель.

Андрій Садовий відзначив, що добра співпраця міської влади Львова та фабрики «Світоч» є традиційною й дає позитивний результат. «Якщо фабрика постійно робить мільйонні інвестиції у виробництво, якщо впроваджуються нові види продукції, якщо виробництво кави із-за кордону переноситься до України, конкретніше – до Львова, - зауважив міський голова, - то це свідчить про наші правильні кроки зі створення сприятливого бізнесового клімату у нашому місті».

Голова правління ЗАТ «Світоч» Едвард Сміт повідомив, що цього річ шанувальників солодощів фабрика здивує ще кількома новинками. Також він відзначив, що початок року дає хороший привід для оптимізму: січень 2010 р. став найкращим для «Світоча» за останні 5 років.