Позиція Nestlé щодо інформації в соціальних мережах про відкликання дитячого пюре

Перейти до списку прес-релізівБер 12, 2014

З 10 березня 2014 року в соціальних мережах поширюється інформація про відкликання дитячого пюре виробництва компанії Nestlé, яке імовірно містить скло.

Безпека та якість продукції є незаперечним пріоритетом компанії.

Ми хотіли б запевнити батьків і наших споживачів, що всі продукти дитячого харчування під торговими марками Nestlé і Gerber безпечні для вживання.

Ми вважаємо, що інформація, що поширюється в соціальних мережах, є версією інциденту, що стався на одному з ринків Західної Європи в 2011 році. Тоді у Франції компанія Nestle добровільно відкликала одну партію дитячого пюре в скляних баночках Nestlé P`tit Pot з бананом (№ L 10980295). Результати показали, що це єдиний випадок і мова йдеться тільки про одну баночку. Даний інцидент вичерпано.

Всі продукти дитячого харчування Nestlé відповідають найвищим стандартам безпеки і якості. Кожна партія піддається ретельній перевірці, перш ніж покинути фабрику.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до відділу по роботі зі споживачами Nestlé в Україні. Безкоштовна гаряча лінія: 0-800-50-06-04 (години роботи: в будні з 9.00 до 18.30).